Skocz do zawartości

Pytanie o przewód zasiljący proszę o pomoc


Killer88
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam taki problem że w oprawce bezpiecznika jak jest bezpiecznik i trzyma go taka obrączka wewnątrz to ostatnio ciągle mi się coś tam psuje i mi nie daje prądu na kabel poza bezpiecznikiem na wzmacniacz... jest to uciążliwe...( nawet dociskałem to sprężynką i gwożdziem ) pytanie czy mogę mieć podłączone 2 wzmacniacze ( pierwszy to JBL GTO 4000 a drugi to PYLE QA4400 ll ) do przewodu 10mm^^2 tak żeby 2 wzmaki były zasilone z tego samego kabla... ? z góry dziękuje za odpowiedz i Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o bezpiecznik przy aku czy przy rozdzielaczu w bagazniku? Jesli cos tam nie laczy to musisz to jakos naprawic lub wymienic oprawke bo jesli cos nie laczy to pojawi sie iskrzenie, spadki napiecia, zaklucenia, polaczenie sie wypali i po oprawce. Napisz dokladnie gdzie jest ten bezpiecznik.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o bezpiecznik przy aku czy przy rozdzielaczu w bagazniku? Jesli cos tam nie laczy to musisz to jakos naprawic lub wymienic oprawke bo jesli cos nie laczy to pojawi sie iskrzenie, spadki napiecia, zaklucenia, polaczenie sie wypali i po oprawce. Napisz dokladnie gdzie jest ten bezpiecznik.

 

 

Tak chodzi o oprawkę ciąglę w środku coś sie rozłancza i codzieńnie to rozbieram i składam ponownie . jest koło Aku bezpiecznik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przewod moze faktycznie byc za chudy. Przypuszczam ze oprawka bezpiecznika nie jest wysokich lotow (lub jest wadliwa) i przy ciut wiekszym poborze pradu liche polaczenia po prostu nie wytrzymuja. Zalecal bym wymiane oprawki ( najlepiej na cos , co w przyszlosci moze przyjac wiekszy kabel ) , potem pomiar spadku napiecia i ewentualna wymiane kabla. Wtedy mozesz miec pewnosc ze podlaczenie 2 wzmakow bedzie udane i bezpieczne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...