Skocz do zawartości

System odseparowany BRAX Matrix


sanders156
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam okazje ( moze to nie okazja ) zakupic za 2500zł uzywany zestaw Brax Matrix 2way skladajacy sie z woofera 6.1 i tweetera 1.1 nie mam mozliwosci odsluchu ajedynie moge sie zdac na opinie wlasciciela ktory jest moim znajomym z czasow zamieszkiwania w berlinie , niestety albo stety znajomy ma troche za duzo kasy i jego system sklada sie z klockow nie osiagalnych dla mnie wiec pytanie czy ktos sluchal tego zestawu w konfiguracji nie koniecznie ze wzmacniaczem pokroju Braxa x2000.2 tylko jakiegos bardziej osiagalnego w Polskich realiach , poprostu czy jest sens wydawac tyle kasy czy efekt bedzie tego wart jezeli woofery zagraja pod moim helixem

 

 

Jaka jest specyfika dzwieku Braxa ???

 

Wymagania moje to raczej idealne odwzorywanie sceny , szczegolowosc na maxsymalnym poziomie , zmina wzmacniacza oczywiscie w przyszlosci wchodzi w gre natomiast radio raczej zostanie choc znajomy chce mi oddac ( sprzedac za prawie 3000zł jakiegos decka denona modelu nie znam bo cena mnie odstraszyla i nawet nie wnikalem tylko wiem ze jest z miedzi i to jakis old school

 

Wydajac tyle kasy poprostu musze odczuc ogromna roznice pomiedzy braxem a moimi hertzami space ktorym na dobra sprawe nie mam wiele do zarzucenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

H400 to ... tylko w miarę "poprawny" wzmak, śpioch i ciepła klucha .

Mam być szczery ten Matrix to taki trochę "snobistyczny" :D specyfik (choć gdzieś kiedyś go osłuchiwałem i...nie zrobił na mnie wrażenia takiego jak koszty jego), obyś się na minę nie wewalił.

Oczywiście Fischer potrafi robić grajstwo ale czy ten Brax rzeczywiście zagra o... "2 tysiące" lepiej od czegoś mniej extrawaganckiego nie wiem.

Wyznaje zasadę, że głosnik to nadal wciąż najmniej dopracowany element każdego audio ale może okazać sie , że bedziesz zmuszony szukać duuuuzo lepszego piecyka by usłyszeć te 2 tysie :D .

Przerabiałem to (nadal przerabiam :D ) zakup pewnego dobrego ba, bardzo dobrego klocka włączasz , słuchasz i ewidentnie jesteś zmuszony do szukania innych elementów bo... tak to już bywa.

 

 

Drogo , istnieje ryzyko niezadowolenia a potem ciężko walutę odzyskać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie tego sie obawiam ze nie bede zadowolony z wydanych pieniedzy hertze ktore mam graja bardzo poprawnie a 2500zł to sporo , ze snobistyczny no niestety to wiem jak patrze na ceny nowek to to nie wiem co myslec pozatym ze to kupa siana i mam mieszane uczucia z jednej strony cena by wskazywala ze to dobry klocek a z drugiej czy aby napewno ??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja aktualnie testuje taki zestaw tylko ze mam woofer brax matrix 6.1pp i powiem szczeze ze dzwiek jak dlamnie jest kosa tylko trzeba duzo czasu poswiecic adaptacji systemu jest to bardo wymagajacy system podwzgledem montazu jak i zasilania ale po ogarnieciu juz tego wszystkiego to wtedy naprawde potrafi zagrac. Dzwiek moim zdanie jest spokojny troche senny, scenia uklada sie bardo dobrze kazdy instrument jest na swoim miejscu. Moim zdaniem system warty tch pieniedz tylko mozna zapomniec o sluchaniu mp3 i mp3 zgrywnych na audio bo dotego on niezosta stworzony i wywali kazde niedociagniecie tego formatu tak samo jak reszty komponentow z ktorymi bedzie wspolpracowywal. Musisz sam podjac decyzje czy das sobie rade z aplikacja takiego systemu i czy zagwarantujesz mu podobnej klasy reszte podzespoow, bo inaczej sie nieoplaca, lepiej zate pieniadze dopiescic to co juz poisadasz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...