Skocz do zawartości

Witam mam pytanie o Wzmacniacz Do subwoofera do 500-600zł


Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam pytanie który z wzmacniaczy będzie dlamnie dobry.

Posiadam Subwoofer Audio System C08 20cm 160W

Wcześniej uzywałem wzmacniacz sony XM-N502 ale chce zamontować cos lepszej jakości znalazłem kilka modeli ale niewiem jaki kupić 

- Audio System Carbon 130.2

- Alpine MRV-M250V

- RockFord Prime R150X2

Czy moze jescze coś innego kupić szukam wzmacniacza o dobrych parametrach zalezy mi na jakości Audio nie na mocy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukaj czegoś mono w odpowiadających ci pieniądzach, ten subwoofer nie jest jakoś zbytnio wymagający. Alpine, który wymieniłeś będzie za słaby pod twój głośnik, zajrzyj na dział Sprzedam na naszym forum i poszukaj czegoś w okolicach rms twojego suba (na pewno nie poniżej 180W bo tyle ma twój subwoofer). A tak pozatym to strasznie ogolnie napisałeś ten temat. Miło by było jakbyś napisał:

- Jaki masz budżet,

- czy planujesz rozbudowę audio w przyszłości czy wzmacniacz ma zasilać tylko i wyłącznie suba,

- czy zależy ci na high level input,

- jakie masz obecnie kable zasilające bo możliwe, że czeka cię wymiana.

  

W dniu 6.12.2023 o 10:36, kruziotv napisał:

szukam wzmacniacza o dobrych parametrach zalezy mi na jakości Audio nie na mocy 

Ja osobiście nie słyszę różnic między wzmacniaczami, słyszę za to niewygłuszone drzwi, słabo dobrane komponenty itp :D Jak szukasz poprawy jakości brzmienia to moim zdaniem wzmacniacz nie jest tym od czego trzeba zacząć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nierozebrałem samochodu do wygłuszenia drzwi mam już przygotowane maty Alubutylowe 2mm STP plus pianki na boczki okablowanie miedź nowe przewody do drzwi kabel zasilający porządny spawalniczy przewód 35mm2 do zasilania i masy wkładki bezpiecznikowe i bezpieczniki mini anl osobna wkładka do akumulatora osobna do bagażnika rozdzielająca na 2 przewody wygłuszyć zamierzam drzwi wewnątrz nazewnątrz dach podłoge i bagażnik tak jak wygłuszyłem całe auto w środku którym wczesniej jexdziłem na głosniki przednie i tylne budżet mialem 1200 zł wiec kupiłem te same ktore miałem w poprzednim samochodzie radio fabryczne wymieniam juz jest i czeka w domu wraz z wszystkimi adapterami Kenwood DBM7722 Dabs Przewody rca mam 3 pary 5m Premium Firmy AUDA, wszystkie przewody mam oczywiście OFC jestem elektrykiem ale nie samochodowym i znam sie na sprzecie Audio anie niestety też nie samochodowym tylko domowym a widze tu spor rozbieznowści samych firm wzmacniaczy widzę że jest multum i nawet niewiem które sa dobre które to tanie chinskie zabawki po stronach amerykanskich na yt widze jakieś ich wzmacniacze które z kolei cziezko znaleśc w polsce a z kolei na testach w interecie każdy opisuje co innego że jest dobre lub nie i już sie pogubiłem.

 

Zastanawim się jeszcze czy jak podepne oba kable 35mm2 do akumulatora bezposrednio to czy nie czeka mnie wymiana akumulatora i niewiem co z alternatorem niewiem jaki ma Vitara 2018 benzyna 1.6 jaki ma prad ładowania i czy jak będa na bezpiecznikach 2 wzmacniacze jeden monoblock do suba i jeden 4 kanałowy do głosników przy akumulatorze będzie bezpiecznik 100A to czy alternator to uciagie tak samo niewiem czy nie czeka mnie zabawa w BIG3  z kablami nowymi od silnika i masy do aku i od alternatora 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...