Skocz do zawartości

Dobór radia samochodowego 2din


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam tak jak w tytule chciałbym dopytać się jakie radio polecacie do 1000zl, radio 2 din, zależy mi na tym żeby posiadalo bluetooth żeby nie bawić się w dokładanie wątpliwej jakości modemów, kierownicy mutlifunkcyjnej nie posiadam więc nie zależy mi na sofcie z udogodnienie do tego. Jest naprawdę dużo modeli i nie wiem na co patrzeć tak naprawdę wiec brakuje mi jakiegoś odnośnika czym mógłbym się interesować, posiadam również subwoofer aktywny i chciałbym odnośnie jego też się dopytać czy powinien mieć podane stałe napięcie na wzmacniacz czy to nie będzie rozładowywać akumulatora czy powinno to być jakoś inaczej podłączone. Dzięki za chęci przeczytania tego i czekam na odpowiedzi.

Pozdrawiam serdecznie. Jakub

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Hej, dołączę do tematu.

 

Dziecku przygotowuje samochód Suzuki Swift i chcę zmienić też audio w tym samochodzie. Dla niej podstawowe kryterium to CarPlay i 2DIN. Szału tam nie będzie, ale chcę aby grało poprawnie. Z racji, że byłem zadowolony z mojego p88rs to tutaj tez chcę Pioneer'a. Myślałem nad SPH-DA360DAB, tu widzę @Domino987poleca SPH-DA230DAP. Nie zanalazłem w sieci za wiele szczegółowych porównań i zastanawiam się co lepsze 360DAB czy 230DAP? 230DAP ma chyba połączenie tylko przewodowe z Iphonem? Tak? Ktoś miał do czynienia z tymi radiami?

W drzwiach będą pewnie budżetowo HELIX DARK BLUE 62.1 (gdzieś się walają w garażu) z GM-x922 lub stegiem K 2.01 (też leżą i czekają na użycie) + wygłuszenie, bez suba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...