Skocz do zawartości

Jaki wzmacniacz 4+1 do Audi A5?


ygrek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba nadszedł czas zmienić w moim aucie dwa wysłużone już wzmacniacze Pioneer GM-X922 i GM-X924. Co jakiś czas to jeden, to drugi ma jakieś drobne dolegliwości. Zastanawiam się co kupić na 4 kanały + subwoofer? Pacjent to Audi A5. Sygnał na wzmaki jest wyprowadzony z pokładowego systemu za pomocą mObridge DA-3 DSP. Czy lepiej iść w dwa wzmaki, jak do tej pory, czy lepiej jeden 5cio kanałowy? Kilkanaście lat temu marzył mi się DLS Ultimate A7. Ale to pewnie już nieosiągalne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O Mamusa! Jak Dawno Cię nie widziałem... Tzn. nie czytałem 😉


Nie wiem ile teraz trzeba na to wyłożyć, żeby to miało jakość: 3-4 koła? Ma to gonić i dorównać jakością planowanym po uprgade`dzie wooferom Scan Speak 16W/4538G05 (które też teraz chcę kupić) i wysokotonowym Scan Speak illuminator D3004/602000 (które eksploatuję już od kilku lat). Najchętniej kupiłbym coś, co nie ma zwrotnic i DSP żadnych bo mam to już na zewnątrz w tym mObridge`u.
Rozważam opcję pozostawienia na subie Pioneera 922, który działa póki co dobrze. Wtedy wymieniłbym jedynie te 4 kanały, dzięki czemu cały budżet mogę wpompować w jeden wzmak i nie rozdrabniać się na 2. Zwłaszcza że jakoś tak podświadomie czuję, że lepiej mieć te sekcje osobno. A jak się zesra ten subowy Pionek za jakiś czas, to wtedy i jego wymienię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z obiegu nie wypadłem, a na forum mniej się udzielam bo i ruch mniejszy 😉

 

Zakładam że zależy Ci na nowym sprzęcie, jeśli to ma być na cały system to szczerze polecam zainteresuj się GZUA 6.200SQ. Delikatnie ponad założony budżet, ale spełnia wszystkie wymogi, gra bardzo dobrze i świetnie wygląda 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...