Skocz do zawartości

Zasadnicze pytania co do wzmacniacza.


GoodSens
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie Jestem tu nowy wiec prosze o wyrozumiałosc:)

 

Wiec przejdzmy do tematu:

 

Muzyki jakiej słucham jest to praktycznie wszytko co wpadnie w ucho:) :D Ale najwiecej trance dance techno.

 

Posiadam głosniki PB L-60C (słyszałem ze dobre to zakupiłem) głosniki te beda sie znajdowac z przodu.

Dystanse juz kupione Mata wygłuszajaca tagze. Kable DIETZ.

I mam dylemat bo chce zakupic do tych głosników wzmacniacz do 300zł lub wzmacniacz do 600 zł ale on tez by musial zasilic sub. Sub to Hertz DS 300 . Oczekuje od tego zestawu czystego dzwieku z dobrym basem.

 

Prosze o pomoc

 

Z góry dziekuje .:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

steg będzie się marnował pod tym zestawem, po co taką kasę na wzmacniacz wydawać skoro można kupić coś tańszego a efekt będzie taki sam:P

 

Nie znam takiego pojecia , mysle ze lepiej miec chociaz jden klocek przyszlosciowy niz wszystko z najnizszej klasy budzet

 

 

Philipsa nie neguje , dobry wzmak w tej kasie , profil brzmieniowy w okolicach alpiny 3544 , o przyzwoitej bardzo mocy , przyjemnych wysokich tonacjach , do 300zł jeden z najlepszych wyborow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupilem taki wzmacniacz Axton c608 5-kanałowy jak myslicie nada sie do tego co posiadam???

 

Dane techniczne:

 

Moc przy 13.8V

 

Moc nominalna przy 4 OHM 4 x 50W RMS + subwoofer 1 x 155W RMS

 

Moc nominalna przy 2 OHM 4 x 65W RMS + subwoofer 1 x 255W RMS

 

Moc nominalna mostek przy 4 OHM 2 x 130W RMS + subwoofer 1 x 255W RMS (subwofer 2 OHM)

 

Posiada filtry górno i dolno przepustowe

 

Pasmo przenoszenia 10 Hz - 30kHz

 

Zniekształcenia (THD) 4 Ohm (%) < 0.05%

 

Czułość wejścia 0.2 - 9 V Crossover 12dB/okt

 

Stosunek sygnał/szum (dB) > 95 dB

 

Separacja kanałów (dB) > 55 dB

 

Wsp. tłumienia 4 Ohm > 250 przy 20 Hz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zasadniczo mnie osobiście Axton na system przedni nie podchodzi.

Tym bardziej, że wiem jak się sprawuję z PB.

Na ten temat może co nieco szepnąć słówko Przemek - Ache :)

Może to jest również moje zboczenie, po tym jak Axton "pogwałcił" mój słuch,

tym jak sprawował się w połączeniu z Morel Tempo 6 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to zes zakupił... Pozostaje tylko nadzieja ze nie przepłaciłes...

 

 

To on jest az tak zły?? Dopiero zamowiony na allegro wiec jak cos to napisze do goscia ze zaszła pomylka itd. I sie go nie weznie:) cena to 250 zł.

 

 

To moze ten??? PHILIPS DAP 6040 Bedzie lepszy uciagnie przod i suba??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopiero zamowiony na allegro wiec jak cos to napisze do goscia ze zaszła pomylka itd. I sie go nie weznie:)

Z mojego punktu widzenia nie powinno się takich rzeczy robić...ale ja może staroświecki jestem :)

 

 

 

NIe powinno sie robic zgadzam sie z toba. Ale gosc pisze do allegro i wszystko mu wracaja ja tylko dostaje ostrzezenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczekuje od tego zestawu czystego dzwieku z dobrym basem.
czysto bo ostro ale z basem- to do zrobienia :)

 

Uderz do Cursora, ma cos co poradziłoby sobie z Twoim zestawem i sadze, ze w dobrych pieniadzach...

Mianowicie Infinity REF 475A

 

 

 

A moze ten infinity??? Co podawal kolega?? Bo jest na forum gosciowa co sprzedaje takiego:) wiec jak??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiec w porownaniou do DAP'a nie zastanawiaj sie wogóle. Jesli masz mozliwosc sie wycofac to zamien :)

 

:) nic dodać, nic ując, w tej wypowiedzi.

Fakt, z subem mógłby mieć problem, ale nie wiem, jeszcze nie miałem okazji tego sprawdzić.

Wycofaj się z tego Axtona i bierz od Patryka - cursor tego Infinity.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiec w porownaniou do DAP'a nie zastanawiaj sie wogóle. Jesli masz mozliwosc sie wycofac to zamien :)

 

:) nic dodać, nic ując, w tej wypowiedzi.

Fakt, z subem mógłby mieć problem, ale nie wiem, jeszcze nie miałem okazji tego sprawdzić.

Wycofaj się z tego Axtona i bierz od Patryka - cursor tego Infinity.

 

No własnie napisalem do niego jesli aktualne to biore na 1000% :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszcie co chcecie, ale axton nawet nieźle radzi sobie z subem Przód średnio, ale subik ładnie pędzi.

 

Suba pod nim jeszcze nie słyszałem, cursor to samo mi mówił, więc obu uwierzę na słowo :)

Ale zestaw na przodzie :)

Ja tylko raz w życiu zostałem tak zmasakrowany, gdy moje uszy słuchały Tempo pod tym piecem :)

I więcej takich "słuchowych gwałtów" nie chcę http://localhost/strefa/ipb/public/style_emoticons/default/smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...