Skocz do zawartości

Budżetowa karta graficzna do pc


djrobus1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć

Jest pewnie wśród was gro osób zaznajomionych z tematyka pc i kart graficznych więc może podpowiecie. 

Problem mam tego typu, że w starym kompie, który na działce służy do przeglądania neta i słuchania muzy (źródło przez usb do zew. DAC-a) padła grafa (budżetowy msi GT710). Chodziło, aby obsługiwała tv (jako monitor przez hdmi) w 4K i była bezgłośna (pasywne chłodzenie). Służyła dzielnie 5-6 wiosen jednak odmówiła posłuszeństwa.

Potrzebuję porady co budżetowego kupić (może być używka) w zastępstwie? Najlepiej też z pasywnym chłodzeniem (ew. aktywnym ale uruchamianym tylko w razie potrzeby).

Patrzyłem na GT1030, która jest sporo wydajniejsza od 710. A skoro 710 dawała radę (może czasem jakiś film na YT przyklatkował na 4K lub obraz nie nadążał za dźwiękiem) to ta 1030 powinna styknać.

A może są w cenie tej 1030 lepsze? Budżet (120-200zł) bo widziałem w tej cenie te 1030 używki na gwarancji lub wyprzedażowe się trafiają. Karta nie będzie służyć do grania, ma tylko służyć do obsługi kompa na tv 4k.

Ja się nie znam a sprzętu jest tak dużo, że aby deczko zaglębić się w temat to trzeba tygodni. Więc z góry dziękuję za podpowiedzi, porady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...