Skocz do zawartości

Car audio do BMW e92 do 3tys. zł


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

na wstępie zaznaczę, że jestem laikiem w kwestiach audio.

Na te chwilę mam bazowe nagłośnienie (schemat poniżej tylko z różnicą, że te z tyłu mam w boczkach). Głównie słucham rapu i muzyki klubowej (lekkie techno też xD), więc zależeć mi będzie na dobrym basie. Z wymagań to chciałbym zachować aktualne radio czyli BMW CIC albo inne oryginalne.

Budżet to 3tys. złotych plus montaż.

 

 

BMW-e92-stock-Stereo2.png.90b4865bbaae92f252d69304ee7c6630.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Szczurek1986 To jest "Bawarka" woofery są pod fotelami a w drzwiach 4"midy. W tym przypadku na tapicerce.

 

@Vectrobot

Mamy na forum miejsce w którym się witamy⬆️.

Jest sporo dedykowanych rozwiązań do bmw. Poczytaj, poogladaj filmiki, sprawdź co ile kosztuje i sprecyzuj co chciałbyś zrobić. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedrula76doskonale o tym wiem... jeżdżę BMW od kilkunastu lat... robiłem audio w e36, e46 i coś zamierzam w F30... ogólnie temat nie jest prosty... kwestia co sam zainteresowany chce zrobić... można podmienić fabrykę a można również rzeźbić :] 3 koła na sam sprzęt bez robocizny brzmi już całkiem fajnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Szczurek1986 napisał:

Jedrula76doskonale o tym wiem... jeżdżę BMW od kilkunastu lat... robiłem audio w e36, e46 i coś zamierzam w F30... ogólnie temat nie jest prosty... kwestia co sam zainteresowany chce zrobić... można podmienić fabrykę a można również rzeźbić :] 3 koła na sam sprzęt bez robocizny brzmi już całkiem fajnie :)

Wiem że wiesz 😉, ale twój post można dwojako zrozumieć zwłaszcza jak się zaczyna i nie orientuje w temacie. Dlatego poradziłem rozeznać się i poznać jakie są opcje - możliwości. Osobiście uważam że 3tyś. na sprzęt jest ok ale w używce. Z nowych starczy jedynie na najtańszy zestaw Audio System i może trójkąty pod tweetery. I tu jak sam napisałeś powstaje pytanie co do konkretnych oczekiwać, bo dróg do celu jest kilka. 

 

Ps. Też buduję (bynajmniej próbuję 😉) coś w F30 więc wszystkie uwagi i wymiana doświadczeń mile widziane. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...