Skocz do zawartości

Zwrotnice Brax Matrix, Micro-Precision 5 serii


Wirtuoz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Zdecydowanie NIE, bynajmniej ja tego nie zauważam. Przywykli już do nas i raczej szanują nas za dobrą pracę i fachowość. Ale wiadomo że ludzie są różni i zależy kto kogo spotkał na swojej drodze. Najbardziej nielubianą nacją są leniwi i hałaśliwi marokańcy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mocca napisał:

Jest 23 I dalej u nikogo na zachodzie dobrej nie mamy. Ja w sumie sie wcale temu nie dziwię. 

Może jak się mieszka gdzieś przy plantacji albo biurowym hotelu i widzi się codziennie pijanych ludzi tak jest, ja żyje trochę inaczej czyt. normalnie (dom, rodzina) i więcej nieżyczliwości doznałem od rodaków niż od Holendrów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym wszystkim jest ziarno prawdy, ale im wiecej kontaktu z obcokrajowcami mialem, tym bardziej utwierdzam sie w przekonaniu, ze tak naprawde nie mamy sie czego wstydzic, bo "Wszedzie psy boso chodza"

 

BTW: Przypomnial mi sie jeden holenderski (az dziwne, bo ich poczucie humoru jest raczej znikome) dowcip:

- Jaka nacja jest najbardziej przyjazna na swiecie?

- Marokancy, bo stoja cala grupa  i pytaja "Czy masz jakis problem? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Jedrula76 napisał:

więcej nieżyczliwości doznałem od rodaków niż od Holendrów 

Coś w tym jest... Ja też niestety spotkałem się z sytuacjami, gdzie największym wrogiem za granicą okazał się  - rodak :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Mocca napisał:

Właśnie. A jak polepszyć sobie własny wizerunek? Porównać się do najgorszych🙂

Tu chodziło raczej o to jak nas postrzegają a nie o porównania zwłaszcza do kogoś kto do pięt nam nie dorasta. Oczywiście jest to mocne uogólnienie. Sam znam dobrze marokanów którzy prowadzą autohandel, są rzetelni i uczciwi. A z "nami" to też zależ gdzie się mieszka i pracuje. Wiadomo w masówce (pole, ferma) gdzie przyjeżdża na sezon cała "śmietanka towarzyska" bywa różnie ale jak pracujemy w swoich specjalizacjach jak np. naprawy powypadkowe nie mamy sobie równych i jesteśmy za to szanowani. Bynajmniej takie są moje doświadczenia. 

 

Ps. Rozmowa chyba powinna zostać przeniesiona do "Przy Piwe" 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...