Skocz do zawartości

Poprawa fabrycznego wygłuszenia Mercedes w202


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, jestem nowy i zaczynam poprawiać delikatnie fabryke.

Autko to Mercedes w202, właśnie obchodzi 30 urodziny. 

Zaczynam od wyciszenia i wzmacniacza, na początek podebne próbnie pod fabryczne kable. 

Moje pytanka

1. Przyklejam maty butylowe, martwi mnie jedynie ich waga, są ciężkie. Powiedzcie mi proszę, nie jest konieczne przyklejanie mat do wzmocnień, a jedynie do płaskich i cienkich blach? 

Oczywiście temat wałkowany i podobno trzeba zrobić to szczelnie ale i tak przynajmniej 10% powierzchni się nie zakleji. 

2. Mam taki boczek, i pytanie czy jest sens doklejać do tego pianke kauczukową skoro pod sklejką znajduje się już taki miękki materiał? 

I czy wyklejać też maskownice? Oczywiście z wyjątkiem kratki. 

3. Mocowanie fabrycznego głośnika, czy ten grzebień nie tłumi przypadkiem głośnika? Nie lepsze by były zwykłe dystanse lub wycięcie tego grzebienia? 

4. Będzie wzmacniacz i jeszcze konwerter rca hi-low, słyszałem że najlepiej ustawić w radyjku wszystko na flat czyli bas i tre na +0. A w konwerterku zaczynać też od minimum i ewentualnie zwiększać żeby się szybciej podgłaśniało. Czy dobrze kombinuje? 

 

Bardzo proszę o cierpliwość. Byłoby mi bardzo miło usłyszeć jakieś rozwiązanie 

 

 

 

 

IMG_20230112_170348.jpg

IMG_20230112_170333.jpg

IMG_20230112_170402.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...