Skocz do zawartości

Road star rs 1200 thunder


rybus
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tak Wiec :

Samochod: Toyota Carina E 92 albo 91 nie pamietam

Muzyka: Techno , Trance , Hause ,Pop. (Czysty Bass)

Radio: Co do radia to jeszcze nie wiadomo ale Staralbym sie nad JVC KD-R 301 albo (KENWOOD KDC-W3044A)

Na przod tez chcialem Dac 2 glosniki (drzwi) , Wzmacniacz na Wszystko (Nie wiem Jaki)

A na marginesie ( " Ci " )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zrob najpierw przodek porzadnie...uzbieraj troche kasy bo z 200 zlotymi nic nie zrobisz ciekawego :) ale jak chcesz skrzynie (bo ten temat tego dotyczy) to z nowek polecam Ci kenwooda kfc w3011...fajny glosnik,dosc szybki jezeli wsadzisz go w closed i ma dobre zejscie :) oczywiscie jezeli Ci chodzi o nowki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na marginesie to nie jest forum o ortografi i gramatyce ( co drogie slowo piszesz z duzej litery)

 

najprostszym rozwiazaniem bedzie jak kupisz na poczatek 4-kanalowy wzmacniacz ktory pozwoli ci podlaczenie glosnikow przednich i subwoofera

 

musisz sie zdecydowac jakie glosniki chcesz w drzwiach miec, bo to one sa najwazniesza czescia calego zestawu a nie subwoofer

 

wogole ile chce Pan :) kasy przeznaczyc na wszystko?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli chodzi o Budzet to ok + - 700zl z czego nie mam opcji wydania na raz takiej Kwoty i chcialbym tak jak mowisz zaczac od przodu skonczyc na Skrzyni i wzmacniaczu

Edit: O takich myslalem ale jesli przeplacam to powiedzcie moze cos tanszego bedzie gralo podobnie :) HERTZ DCX 165

Radio +2 Glosniki + Skrzynia+ wzmacniacz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

+ - 700zl

nie wiele tego ale poradzimy sobie rozumiem ze jak najtanszym kosztem chcesz to wszystko zrobic??zaczynajac od radia szukalbym jvc sh 99r...one chodza gdzies w granicach 300-350zl....na allegro znalazlem radyjko z pokroju sh99r

JVC-KD-SH 909R

http://www.allegro.pl/item757389726_jvc_kd...stan_b_d_b.html

wiec mysle ze nada sie w zupelnosci

wygluszenie drzwi soudalem za 135zl na naszym forumowym sklepie :)

soudal

http://sklep.axel2.pl/Mata_Soudal_30_cm-104.html

jeszcze jak pogadasz z K@milem to dostaniesz jakis rabacik

co do glosnikow z przodu to proponuje helixy

HELIX 62.1

http://www.allegro.pl/item762226184_helix_...stem_helix.html

narazie bys pedzil je samym radiem gdyz nie wiem czy przeznaczysz cos wiecej jeszcze na wzmak...i tak troszke(50zl) nagialem Twoj budzet http://localhost/strefa/ipb/public/style_emoticons/default/smile.gif wiec jak chcesz troche wiecej przeznaczyc pieniazkow to pisz a my cos dobierzemy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm Jesli chodzi o Radio to 370zl jest za duzo . Sadze ze ten Kenwood albo JVC ktorego podalem bedzie dobrym wyborem (czytalem o nim na forach) i to jest 250zl

Nastepnie jesli chodzi o wygluszanie drzwi to kupilbym taka Mata APP Miękka.(Tez o Tym czytalem) Ale mam jedno pytanie w zwiasku z Mata wygluszam Tylko przednie drzwi czy wszystkie ? .Powiedzmy tak z 3 maty jesli chodzi Tylko o drzwi przednie = 3x17=51 albo 4 drzwi 5mat =85zl

U Ciebie wyszlo by juz 375+135=510

U mnie 250 + 51=301 lub 335zl

+ Glosniki Jakies do 170zl

i teraz np Glosnik Kenwooda Ktorego mi polecales Tylko ze nie znalazlem W3011 widzialem nowszy model w3012 za ok 230zl + Wzmacniacz npMAGNAT CENTURY 400 4 KANALY Mozliwe ze dostane go za ok 100zl :) A Mam wszystko Co sadzicie o Tym ? za Wszystko wyszlo mi 801 zl Wiadomo ze narazie kupie Radio i same glosniki . Nastepnym krokiem bedzie reszta . Co sadzicie ? (Szerszenpiotr) Podales Troche za drogi sprzet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3x17=51 albo 4 drzwi 5mat =85zl

 

Nie rozumiem twoich kalkulacji ze niby jest taniej chyba ze masz maty za 3zł , ja zuzylem 20mat na pare drzwi swojego czasu i dalem za nie 4,80 + 20zł przesylka czyli ponad 116zł a za tyle samo mozna kupic w budowlanym tasme dekarska a nawet taniej

 

Co do suba to moze byc ale licz jeszcze kase w tym wszystkim na skrzynke okolo 50zł za material , wzmak bez rewelacji ale wystarczy na poczatek ale znowu nie podliczasz kabli a kable to lekko 100-150zł

 

Radio :) no moze cos tam czytales ale te modele to najslabsze modele producentow i znowu nie bralres pod uwage ze maja jedno wyjscie na wzmacniacz wiec albo pociagniesz sygnal suba albo przodu szukalbum czegos z uzywek CLARION DXZ379RMP , JVC KD SC-900R , Pioneer DEH-P40MP

 

glosniki takie GMS 960 lub GMS-1602

 

[ Dodano: 2009-10-04, 14:37 ]

3x17=51 albo 4 drzwi 5mat =85zl

 

Ty a moze ty tutaj piszesz ze 3maty na jedne drzwi ?? Jak tak to ci wyjasnie ze rolka tasmy starcza na pare drzwi a mat 25x50 ja zuzywalem pomiedzy 14 a 22 na pare zaleznie od auta

 

[ Dodano: 2009-10-04, 14:49 ]

Ty myslales o tych matach http://www.allegro.pl/item749879394_mata_a...szawa_od_ss.htm - app miekka i ile ty chcesz ich zuzyc na drzwi ?? Bo ja mysle ze 5-6 na sztuke czyli z 10 - 12 na pare + przesylka to daje jakies 200zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co sadzicie o Takim Zestawie

HELIX DB 62.1 cena 250zl (Jedni pisza ze za komplet inni ze za szt. (Allegro))

Jakies radyjko do 300-350zl Alpinek albo Cos ?

SONY XM-ZR604 X-PLOD MAX POWER 4-KANAŁOWY 300zl

Skrzynia KENWOOD KFC-W3012 =300zl

Co sadzicie ? 1200zl Moze jeszcze sobie uzbierac wiecej

Idzie To jeszcze jakos zbic z Ceny np 1000zl ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co pytasz o zdanie na temat wzmacniacz a pozniej sam sobie wybierasz takie padlo ?

mastah22, ci juz napisal co byloby dobrym wyborem

 

1200zł to sam sprzet a jak doliczysz kable i wygluszenie to 1400 rawie 1500zł

 

[ Dodano: 2009-10-06, 00:10 ]

Ja bym zrobil tak

radio Alpine 7874RB - 250zł

wzmak AXTON IMPACT C502 240zł

Głosniki GMS 960 - 195zł lub Lanzar MXKT6 220zł lub Kicx Sl 6.2 249zł

Sub CARPOWER SILVER-10 199zł

Kable http://www.allegro.pl/item750479008_dietz_...za_5m_20mm.html zestaw dietz + do suba RCA Dietz RIO 18zł

Wygłuszenie taśma dekarska 100zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rybus, koledzy dobrze Ci radzą, zacznij od przodu, a nie od dupy strony, serio, oni mają trochę więcej doświadczenia niż Ty, trochę budującej krytyki :padam: W dodatku pytasz o sprzęt, dostajesz konkretne odpowedzi, a zaraz pytania o jakieś padliny, które zapewne wypatrzyłeś na allegro, za wspomniane 1200zł można skompletować już sensowny zestawik na początek. Co do radia, mówisz że możesz mieć nowe za 250zł, teraz sobie je skonfrontuj ze wspomnianym JVC SH, on nowy kosztował ok 2800zł, Alpine CDA o której napisał sanders napewno w granicach 1000-1500zł, ja bym poszedł w tę stronę. Zestaw przedni Helix ok, w tej cenie sprawdzony bestselller, akurat na początek, aczkolwiek szukając możesz trafić coś dużo lepszego. Co do wzmacniacz podobnie, poczytaj trochę forum, wyłap które marki są dobre i wtedy śledź aukcje, okazje, bo tak to nie ma za bardzo sensu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemano w tej cenie

moge ci polecic Kenwood KDC-W7031

 

http://www.allegro.pl/item762551360_kenwoo...ietny_stan.html

 

to radyjko ma kolega na sptrzearz sam sie zastanawiałrm nad nim

podpinałem go u mnie i ma ciekawe brzmnienie, jednak u mnie wybór padł na clarka,

ja miałem pionka 5000ub i nie ma porównania, duzo ładniej wypadł kenio.

zaleta oraz wada jest wyswietlacz, animacje ale jakosc wyswietlacza nie jest zadowalajaca , radyjo 100 precent sprawne,

co do wzmacniacz moze 6 kanałwke dzieki niej mozesz nagłosnic zały samochod

Rodek R680i

http://www.allegro.pl/item774712032_rodek_...600wat_rms.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...