Skocz do zawartości

Wybór głosnika pod wzmacniacz


ogare21bmw
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,jestem nowy na tym forum pozdrawiam wszystkich.Nie znam się za bardzo na sprzęcie car audio :zdegustowany:

mam taki wzmacniacz

 

- wzmacniacz Magnat RX mono

Tryby pracy (kanały) 1

Stabilny przy 1 Ohm

Impendancja głośnika 1 - 8 omów

Pozłacane i zabezpieczone terminale głośnikowe i zasilania

Moc MAX 1 x 2000 W przy 1 Ohm

Moc MAX 1 x 1400W przy 2 Ohm

Moc MAX 1 x 1000 W przy 4 Ohm

Moc MAX 1 x 1400W

Moc RMS, 1 Ohm 1 x 700W

Moc RMS, 2 Ohm 1 x 500 W

Moc RMS, 4 Ohm 1 x 350 W

LPF - filtr dolnoprzepustowy 40 - 250 Hz, 12dB/oktawę

BASS BOOTS - wzmocnienie basu 0 - 15 dB przy 45 Hz

Pasmo przenoszenia 5 Hz - 250 Hz

Filtr subsoniczny 10 - 40 Hz (12dB na oktawę)

Maksymalny sygnał wejściowy 6V

Bezpieczniki 2 x 40A

Wymiary 450 x 50 x 261 mm

 

Jaki głośnik mam do tego wybrać kupić???fundusz na głośnik 500zł jakie kable??max 200zł

Lubie słuchać muzyki techno pop coś szybkiego chciałbym żeby był czysty dźwięk basu i szybki!

Chce to zamontować w samochodzie bmw e30 na tylnej półce max jaki głośnik tam wejdzie to 25 cm albo subwoofer proszę o jakieś propozycje pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak to mam napisać mam wersje samochodu coupe Tylna pulka jest fabryczna blacha i wykończenie z wygłuszenia i tapicerki (poprzedni właściciel wyciął tam dziurę i zamontował głośnik :zdegustowany: ) niestety już nie da się zlikwidować tej dziury po głośniku można tylko ale przez spawanie! Chciałem się dowiedzieć czy jest możliwość zamontowania tam głośnika jakiejś dobrej firmy?? I czy bagażnik może robić za subwoofer??? Czy lepiej zmontować skrzynie pod suba???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bagaj za duży żeby robić za skrzynkę, ja bym dał suba w skrzynkę closed jak ma być szybko a na otwór w półce jakąś maskownicę i gitara, a co do samego suba to inni się wypowiedzą. I 200 zł na kable jeśli to pierwszy wzmak montowany to może być za mało niestety jeśli policzyć zasilanie, sygnał i głośnik...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogare21bmw, Polecam RE AUDIO SE10D2 jak poszukasz dobrze to znajdziesz w dobrych pieniadzach. Ciezko bedzie znaleźć konkurencje dla tego głośnika w jego pieniądzach :) mnie juz zaskoczyła seria SE. Jednak skrzynie bedziesz mudsual zrobic. Najlepiej wyciac dzióre w półce i zamontować skrzynie od spodu.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogare21bmw, Dokładnie do jakiego głośniczka? Napisz temat w dziale skrzyń to napewno ktoś Ci policzy. A jak nie to napisz do mnie na GG to jakoś pomogę :) przewody 25mm2 napewno wystarcza. Jeżeli chcesz troche zaoszczędzić to wystarczy przewód spawalniczy. Sygnałówki na suba nie muszą być super jakości (no i nie takie odpustowe ) ale tak za okolo 40zł mozna kupic juz dobre np. sinuslive. Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...