Skocz do zawartości

Dobór BAAARDZO budżetowego wzmacniacza


koggi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Sytuacja prezentuje się następująco - pewien koleś chce u mnie wykonać "instalację CA". Przywiózł mi system przedni w postaci zestawu LTC 2-way i 2 suby ALPHARDA 8" - TAKIE.

Pod przód robię mu panele - oczywiście bez wytłumienia, bo "o wyrzucanie kasy w błoto - jakieś tam taśmy klejące" (cytat). To LTC bedzie grało pod BLAUPUNKTEM GTA (wyjaśnię w tym miejscu, że tak ma być i nie wchodzi w grę napędzanie subów tym wzmacniaczem), a teraz co dać mu do zasilenia tych Alphardów? Wzmacniacz ma być w przedziale cenowym 150-200 zł (nieprzekraczalne) i im taniej tym lepiej.

Auto to Corsa B, a sprzęt ma "nieźle trzaskać". Muzyka to styl Radio ESKA - o ile to w takiej sytuacji ma znaczenie.

Poradźcie co wybrać do zasilenia tych Alphardów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może crunch blackmax MXB480?:

http://www.allegro.pl/item753678843_crunch...80_320watt.html

albo drugi blaupunkt tylko 4ch.

Zrobisz 2 mostki i do każdego podłączysz jeden głośnik.

 

Głośniki te nadają się jedynie do closedu, a i tak będą z tego buczydła.

Już lepszym wyborem byłyby CW802CX, bo te w małym closed potrafią jeszcze jakoś zagrać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź!

Wiem, że ten cały projekt jest do du..., ale co zrobić. Jedyny plus, to to, że koleś nie upiera się na jakieś jajka w półkę .

A co powiecie na takiego SOLINGa ? Wiem, że jest to very low-end, ale czy sobie poradzi? Nie będę ukrywał, że im mniej wydam, tym więcej zarobię (mogę mieć za to 150 lub 250 zł, w zależności od ceny wzmacniacza, kabli i konektorów itp.) - o satysfakcji z wykonania takiej instalacji nie może być mowy. Mogę mieć takiego Solinga za 90 zł - co Wy na to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...