Skocz do zawartości

Radio Citroen c4 II


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, zacząłem bawić się w system car audio.
Auto: Citroen C4 II gen. 2012rok wersja z dużym NAVI

Sprzęt który mam: Wzmacniacz Audiosystem r110-4.
Głośniki Audiosystem r165 evo2 
Subwoofer Alpiny

Po podłączeniu wszystkiego zdaje sobie sprawę, że radio może dawać naprawdę tragiczny sygnał gdyż głośniki grają tak jak seryjne lub nawet gorzej jeżeli chodzi o jakość dźwięku lecz tylko głośność jest większa.

Problem jest w tym, że ciężko lub niemożliwe jest to by zamontować 2DINa w tym samochodzie.
Co możecie poradzić by polepszyć sygnał z radia albo jakiś patent na zamontowanie tego 2 DINa?

ps. Czy chińskie radio z androidem będzie lepsze od tego seryjnego? Tylko takie znalazłem dedykowane razem z ramką do tego auta..
Ramki 2 DIN nie ma wcale.. jak już jest to tylko 9` lub 10 ` a nie znalazłem radia 2din na tyle cali..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co Ci 2 din? Wsadź porządne 1din i ciesz się graniem(raczej z rozdzielonym panelem).

Wczoraj siedziałem w tym aucie i zastanawiałem się jak zamontować dobre źródło.

Faktycznie fabryczne radio to padaka.

W jaki sposób i w którym miejscu mam zamontować tam 1dina? 

 

gdybyś mógł podeślij na pw jakiś lepszy kontakt do Ciebie niż forum, za dobrą pomoc coś odpalę na piwko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Po podłączeniu wszystkiego zdaje sobie sprawę, że radio może dawać naprawdę tragiczny sygnał gdyż głośniki grają tak jak seryjne lub nawet gorzej jeżeli chodzi o jakość dźwięku lecz tylko głośność jest większa.

 

Problem jest w tym, że ciężko lub niemożliwe jest to by zamontować 2DINa w tym samochodzie.

Co możecie poradzić by polepszyć sygnał z radia albo jakiś patent na zamontowanie tego 2 DINa?

 

A jak masz zrobione drzwi? Czy tylko wymiana głośników została wykonana?

Bo może to nie wina sygnału z radia.

Jeśli tu jest ok to może pomyśl o jakimś Dsp(zamiast nowego radia) do którego będziesz mógł puścić sygnał z zewnętrznego odtwarzacza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...