Skocz do zawartości

carpower+lanzar slaby efekt


BuLi!
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ze wzmacniaczem na pewno wszystko wporzadku jak ten slabszy glosnik gra lepiej... moim zdaniem na 90% wina kabli zasilajacych, bo jak kolega probowal podlaczac suba pod radio... to mysle ze zasilajace ma grubosci kabla od myszki. Zrob tak jak reszta napisala - fotki i pokaz ta swoja instalacje a my wtedy moze pomozemy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo jak kolega probowal podlaczac suba pod radio... to mysle ze zasilajace ma grubosci kabla od myszki. Zrob tak jak reszta napisala - fotki i pokaz ta swoja instalacje a my wtedy moze pomozemy.

 

Rozumiem że pijesz do mnie,tak jak powiedziałem sprzęt był kumpla a ja Drogi Panie ani jednego głośnika w swoim aucie nie mam podłączonego pod radio

co do kabli zasilających to wyśle jutro fotki ciekawe kto ma grubsze poza tym nie mam jakiś kabli typu alpierd czy może buszmen zakupione w zestawie za 50zł tylko firmy excelent jeśli Tobie coś mówi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No więc właśnie,i nie wiem w takim razie o po co te docinki kolega podłączał myszkę od kompa...........

Mój sąsiad ma lexusa i instalacja car audio jest wykonana ze standardowych kabli użytych do całej instalacji samochodowej system nagłaśniający to ciut ponad standard firmy Boss i na tych cienkich kablach gwarantuje że miło by Cię to zaskoczyło jak gra.A poza tym mieliśmy pomóc a nie targować się kto co ma i jak to podłączył

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak bym nie chciał to bym nie pisał..........tym bardziej że byłem w kontakcie gg z Buli :) poza tym podam swój przykład,po podłączeniu wzmacniacza na zwykłych kablach kiedy zaczynałem swoją przygodę z ca jakoś nic ni nie charczało....Był odczuwalny spadek mocy objawiający się zatykaniem suba mruganiem diody power ale nie charczeniem,buli napisał tak jak się spodziewałem że watolina w skrzyni sobie lata,nie jest nigdzie przyklejona.Obstawiał bym właśnie watolinę ponieważ miałem to samo identyczna skrzynia itd po przyklejeniu tego dziadostwa wrażenie charczenia ustało,dodatkowo wiszą tam kable!!!To wszystko sprawia wrażenie przy mocnym basie że skrzynia się rozpada.Ja bym zrobił tak,wyciągną głośnik wypierniczył watę sprawdził czy skrzynia nie ma przedmuchu na ściankach zwłaszcza że jest ona zrobiona z wiórówki,zdąża się przy hurtowym budowaniu skrzyń,uszczelnił wszystko kable solidnie przymocował do skrzyni i wtedy sprawdził.Wtedy można dopiero przypuszczać czy czasem głośnik nie jest uszkodzony,jeśli sprawdzałeś inny głośnik na wzmacniaczu i grał prawidłowo to obstawiam głośnik i niema co się rozwodzić o kablach itd. i jak najszybciej odesłał bym go na gwarancję
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...