Skocz do zawartości

Jaki kabelek do alpinki by podłączyc ipoda ?


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

no wlasnie ta aukcja którą podałeś to tam napisane jest ze do nowszych modeli, i mojej alpinki ani nic z 98xx nie jest podane wiec szukam szukam i nie mozna byc pewien na 100%, wiem ze w radyjku mam spłaszczone (fabryczie) wejscie a na allegro są okrągłe. Czytalem takze ze kable wyglądać mogą tak samo ale piny mogą nie wchodzic, plastikowe elementy są jakby do jeszcze innych modeli, chciałbym kupić kabelka i wiedziec ze to na 100% ten a nie pózniej odsyłac i tracic kase i nerwy na przesylki dlatego prosze o pomoc tych którzy się z tym zetkneli i sami mieli taki problem z góry dzięki :wstyd::hyhy:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alpinka cda 9851

 

W instrukcji z neta znalazlem takie coś - iPod or iPod mini can be controlled from the CDA-9851R when

connected to an optional Alpine Interface Adapter for iPod™ (KCA-

420i).

 

Natępnie w instrukcji do modelu alpine cda 9856 w instrukcji jest napisane ze tez potrzebny jest kabelek 420i a na aukcji na allegro ze kabelek 422i pasuje takze do alpine cda 9856 a więc powinno pasowac tez do alpine cda 9851 logicznie myśląc to tak by bylo, chyba ze sie gdzieś pomylilem.

 

instrukcja alpine cda 9851 - kabelek 420i

instrukcja alpine cda 9856 - kabelek 420i

aukcja na allegro 422i - pasuje do alpine cda 9856 (a więc alpine cda 9856 = alpine cda 9851 jesli chodzi o kabel )

 

[ Dodano: 2009-09-20, 16:28 ]

juz sam nie wiem, chyba po prostu kupie moduł KCA-420i bo z kabelkami to juz po prostu sam nie wiem jak jest szukałem nawet na zagranicznych stronach i nic :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...