Skocz do zawartości

na co wymienic deh-p8600mp lepsza jakosc dzwieku.


tofil19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam was mam takie pytanie jestem zadowolony z radia i z dzwieku ale w miare jedzenia apetyt rosnie i chcialbym radio ktore bedzie jeszcze lepsze od pioneera uzywke biore pod uwage nowka nie wchodzi w gre. I zastanawiam sie co wybrac z pioneera to mysle na deh-88 rs lub dex-p99r a w alpinach juz jestem mniej zorientowany ktore modele sa bardzo dobre.I mam jeszcze jedno pytanie czy dex-p99r to to samo co deh-p945r? Jestem otwarty na propozycje potrzebuje fachowej porady.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja myslalem o o dexie p99r slyszalem o nim wiele pozytywnych opini. Nigdy nie mialem mozliwosci porywnywac tych modeli szczegolnie alpiny ale jesli jest to dobre to mozna sprobowac. a po przesiadce z mojego dosyc wysokiego modelu pionka bedzie duza roznica?

 

[ Dodano: 2009-09-14, 20:39 ]

a koledzy modele alpiny 9885,9886?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam ten model DEH-P77MP obecnie i mogę wiele dobrego o nim powiedzieć, można go kupić dość tanio co mnie specjalnie nie dziwi, prawdopodobnie nie jest zbyt popularny ze względu na wygląd i prostotę, wyglądem przypomina lata 80.

W życiu miałem może z 10 Alpin kilka modeli Pionieera i ze dwa Clariony, jeżeli chodzi o dźwięk najlepiej mi odpowiada Pionieer i Clarion, Alpiny są dla mnie zbyt słodko grające.

Chcę zaznaczyć że Alpin nigdy nie miałem podpiętych pod wzmacniacz, wzmacniaczy używam dopiero od dwóch lat.

Co zauważyłem z żadnym Pionkiem nie miałem kłopotu z napędem i laserem CD, czego nie mogę powiedzieć o Alpinach.

DEH-P77MP mam wersji Japońskiej z RDS, nie europejskiej, jednak niczym w dźwięku się nie różnią., Radio kosztowało ok. 2 tyś złotych i jest dość świeżym modelem, można je dzisiaj nabyć za ok. 500 zł. Naprawdę warto bo za te pieniądze nic lepszego się nie nabędzie, ja za swoje dałem 450zł.

Jest to tylko moje zdanie na podstawie 30 letniego doświadczenia z radiami samochodowymi, może ono komuś nie pasować lub się ze mną nie zgadzać.

W zakładach Car Audio raczej nie polecają Pioneera, ponieważ mają kłopoty z ustawieniami dźwięku w samochodzie, Alpina zawsze jakoś miło zagra i klient jest zadowolony nawet bez ustawień,.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widze ze nikt nie mial doczynienia ani z dexem pioneera lub tez deh p945r chcialem sie dowiedziec czy jest to gra warta swieczki wymiana tego 8600mp na wyzej wymienione. Mam na oku deh p945r to jest podobno to samo co dex tylko z koncowka mocy ale i tak ja bede tylko uzywal go przez wzmaki czyli wychodzi na to ze jest to samo i zabaczymy czy beda roznice.

 

[ Dodano: 2009-09-22, 21:16 ]

no i zakupilem pioneera deh-p945r zobaczymy czy bedzie jakas roznica miedzy dex-p99r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...