Skocz do zawartości

Pioneer 9800Bt kilka pytań


Manfredo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Stałem się szczęśliwym posiadaczem tego radyjka:D dźwięk jest niesamowity w porównaniu do 6900ib:)I teraz mam kilka pytanek, kupiłem je używane, ale wygląda jak nowe:) w zestawie nie było tych kabli, które zaznaczyłem na obrazku, możecie opisać mi do czego te kable służą???

W ustawieniach audio jest taka opcja: AUI i od skali 1-10( o co w tym chodzi??:)) Kolejne pytanko:) w poprzednim radiu wzmacniacz miałem ustawiony na 3/4 a bassboster na połowę i było głośno w przy słuchaniu 40 w skali do 62, a na tym radyjku gaina mam ustawionego na min!!! 1/5 i bassboster też min prawie na min ok 1/6 i przy 35 w skali do 62 telepie wszystkim na zew i wew:D dlaczego tak się dzieję????:):)

post-1-1252354646.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o tym mikrofonie do wysterowania radia możesz coś więcej napisać??

Za pomocą tego mikrofonu można dokonać automatycznej korekcji dźwięku oraz zastosować automatyczne dopasowanie czasowe (tzw. czasówki, czyli opóźnianie jednego głośnika względem drugiego, opóźnienie przodu względem tyłu etc.) Są to bardzo ciekawe opcje jednak nie zawsze ten automatyzm doprowadzi Cię do satysfakcji:) Aby pisać szczegóły trzeba by pół nocy zmęczyć. Jeśli masz instrukcję to poczytaj, bo mając w radiu DSP i czasówki można sporo poprawić , ale i też spieprzyć w graniu jednostki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...