Skocz do zawartości

Co najlepiej zamontowac?


erdesto
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Biore sie za montaz mojego car audio i mam kilka pytan.

Mam teraz zamontowane z przodu zestaw hertza 16cm w drzwiach i tweetery, a z tylu fabryczne elipsy, samochod to hyundai coupe.

I teraz tak bo kupilem okazyjnie troche sprzetu i nie wiem co lepiej zamontowac, a wiec mam 4 glosniki focal z czego dwa to dwudrozne i do tego tweetery i zwrotnice, dwa wzmaki jeden monoblock a drugi czterokanalowy, oba hifonics i do tego skrzynia hifonics.

 

1. co do drzwi: czy jest sens zamieniac hertze 16 na 13 focala i czy sa dostepne takie pierscienie, abym mogl je spokojnie zamontowac?

2. co do elips z tylu: kolega kupil zestaw hertza i byla w zestawie takjakby nakladka na miejsce elipsy ze mozna bylo zamontowac normalna 16 i pytanie gdzie moge takie cos dostac zeby wlozyc 13 focala w miejsce elipsy?

 

Prosze o rady i sugestie z gory dziekuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

erdesto, podaj modele tych klocków.....z 13cm słabe granie jest

masz duze drzwi więc bas bedzie z takiej 13 sie walał w środku

To o czym piszesz to są adaptory/adaptery pod miejsca montazowe.......mozna je zrobić samemu z MDF+impregnat lub znaleść sprzedawce na aledrogo.pl i mu zlecić wykonanie jeśli nie czujesz sie na siłach operujac wyżynarką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wzmaki to:

-Hifonics Titan TXi-1000D do skrzyni HiFonics box BX-12BP

-Hifonics Zeus ZX4400

Glosniczki dokladniej to:

FOCAL 130 A zestaw dwudrozny

FOCAL 130 CA1 glosniki dwudrozne

 

Aha i zapomnialem jeszcze, bo mam do tego kondensator, czy jest sens go montowac? bo czytalem ze za bardzo to nic to nie daje tylko ladnie wyglada...

 

[ Dodano: 2009-09-10, 16:03 ]

to jak? montowac 13 focala czy zostawic 16 hertza?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...