Skocz do zawartości

Jeep Grand Cherokee modernizacja audio


Rekomendowane odpowiedzi

Witam jako że fabryczne głośniki z podszybia poszły i następne też długo nie pograją (taka wada jeepa )   chciałbym coś zmodernizować tj. Dać zestaw odseparowany w przód , tył odłączyć .  Fabrycznie jest Infinity  podszybie mid-high , przód drzwi 6x9 bas i tył 165 fullrange na 180W wzmaku . Chcę to odłączyć i puścić nowe kable z bagażnika głośników . 

 

Radio zmienione na

 

JVC kdr-90bt -   link do specyfikacji  radia   https://www.caraudiocentre.co.uk/product_m-jvc-kd-r90bt_p-27625.htm

do tego  -   sub hertz es250  zasilony carower 2/300 zasilanie pociągnięte od aku + i - z bezpiecznikiem  + rca z radia   ( wiem że muszę 2gi kabel rca puścić)

 

Mam wzmacniacz dodatkowy  Carpower 4/320  - link do specyfikacji  https://www.amp-performance.de/en/278-Carpower-Wanted-4320.html

a tamten 2 kanałowy sprzedam bo nie chce 2 i nie mam miejsca 

  przewody Reds OFC    2,5  + 1.5  

 

Do tego chciałem dołożyć zestaw albo u dimension el comp 6  albo Morel Maximo 6.2  . 

 

1,  Pytanko czy wyrobi ten wzmacniacz do napędzania przodu + sub ?  

2,  Wygłuszenie będzie zrobione   . Czy Maty STP GB 3mm będą ok na drzwi przód + klapa tył   może tył kiedyś Czy jakaś inna nie wygórowana cenowo żeby się dobrze kleiła ?

  Czy jakieś głośniki inne ale nie przekraczając tych 500-550 pln ?   

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...