Skocz do zawartości

N95 8GB warto czy nie ??


karolo986
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

karolo986, zobacz w dziale sprzedam mój post (wszystkie zdjęcia robione nokia n95 tylko ze nie 8gb :rotfl:

Filmiki też niczego sobie robi mam chyba na dysku filmik to mogę Ci przesłać to sobie zobaczysz.

Z tego co się dowiadywałem to nokia n95 8gb jest lepsza od tej wcześniejszej wersji.

Wadą tego telefonu jest bateria według mnie (mi trzyma 3,4 dni a to rzadkość) i czasem jak rozsuwasz i wejdziesz w menu i np w wchodzisz w galerię to potrafi sama wrócić do menu, też ma taki problem że się wiesza na jakieś 10sekund (przynajmniej takie wady u mnie występują)...

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam zwykla N95 i powiem tak:

-nie wiesza sie

-aparat spoko

-niezle filmiki kreci

Minusem jest u mnie bateria ktora trzyma 2dni ale ona jest do wymiany :rotfl:

Ogolnie polecam telefon. Jesli nie przeszkadzaja ci rozmiary i slaba bateria to bierz ja :hyhy:

a co do wersji 8gb to nie wiem czy oplaca sie doplacac do niej. wg mnie te 8gb sa zbedne. Ale to juz zalezy od Ciebie co wybierzesz :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy i powazny minus to slaba bateria symbian czesto trzeba formatowac bo sie wiesza na pewno kazda n 95 8g (to tez zalezy od tego czy masz nawigacje i jakies tam inne programy)a po za tym to telefon super zdjecia i filmy robi spoko naprawde ja posiadam n95 a siostra n95 8g tagze co nieco wiem :rotfl:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siwek404, ja tam mam swoja ponad rok i tylko raz ja formatowalem na samym poczatku. Wiec nie mow ze trzeba formatowac i sie wiesza bo jak sie laduje "od chuja" aplikacji i gierek to moze sie i wiesza :P bo znam i takich co zapychaja tel byle czym i potem sie dziwia ze sie wiesza albo cos :rotfl:

jak sie dobrze obchodzi z takim telefonem(czyt. z symbianem) to bedzie on dlugo sluzyl :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

karolo986, bierz zwykła n95 nie opłaca się bulic tyle za 8gb chyba ze lubisz bajer osobiście zastanowił bym się jeszcze nad 6500slide mega telefon :rotfl:

8GB ma większy wyświetlacz i większą baterię, no i 8GB pamięci. W zwykłej 95 bateria trzymała max 2 dni a w mojej 8GB 4 dni to nie problem. Oprócz tego 7 ikon skrótów w trybie gotowości a nie 6 jak w zwykłej N95. Białe podświetlenie klawiszy i brak osłony obiektywu aparatu. 8GB jest bardziej elegancka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yo

powoli zbieram sie na zmiane fonika i chcialbym zebrac info od uzytkownikowi N95 jak sie sprawuje.

jakie foty robi i filmiki jak na komorke :P

ile bateryjka umie wytrzymac itepe itede :hyhy:

czekam na info :P

 

Ja mam N95 8GB juz ponad rok. Musisz uważać na taśmę (koszt wymiany 130 zł). DO nawigacji nie polecam . Zdjęcia i filmy jak na telefon bd. Zwykła nie jest tak dopracowana mniejszy wyświetlasz itp. wpisz w Google różnice miedzy N95 a N95 8GB to CI wyskoczy i będziesz wszystko wiedział . Zastanów sie nad Omnia i900. Fajna zabawka ale do Sms to porażka . DO nawigacji polecam .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...