Skocz do zawartości

wybór wzmaka blaupunkta...


DaroE36
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam znajomy kupił sobie głośniczek firmy ALPHARD sw-1002 (co mu odradzałem bo są inne-lepsze) upiera sie że chce budżetowy no cóż... i chce kupić sobie do niego wzmaka albo BLAUPUNKTA GTA 260 albo GTA 270 i nie wiem co mu doradzic za bardzo :rotfl: co wy byście doradzili??? acha no zastanawia sie w jaką skrzynke go wstawić: br czy closed i ilu litrową.. tu akutar nie wiem jak mu doradzić bo słucha i techno i HH a na zejściu mu zabardzo nie zależy raczej..

 

Pomóżcie :hyhy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słucha i techno i HH a na zejściu mu zabardzo nie zależy raczej..
to sie raczej kłóci, bo jednak w HH jest to dosc istotne... Pozatym jesli tego chciał to zle wybrał suba... O tym chyba wie, jesli nie to sie dowie dodatkowo to tylko 10''...

Po wtóre chyba kupił CW 1002 a nie SW :rotfl:

 

W kwestii litrazu skrzyni nie pomoge zbytnio poza tym ze jednak raczej BR...

i chce kupić sobie do niego wzmaka albo BLAUPUNKTA GTA 260 albo GTA 270

Jedno i to samo w innych obudowach... Pod tego Alpharda wystarczajaco i rownei budzetowo... NIe wspominajac ze za kase tego blau moze meic starszego uzywanego i porzadnego wzmacniacza z portala aukcyjnego chociazby :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to wiem i mu mówiłem ale w sumie dopiero zaczyna i jak mu mówiłem żeby wybrał co innego to nie słuchał a teraz prosi o rade i cóż mu zrobię?? nic mogę tylko pomóc.. a co by mu tu dać zamiast tego blaupunkta?? (ile ona tak na marginesie mają tego prawdziwego rms'u?? bo pisze 180W) i wolałby jednak bardziej pod techno i małą zamkniętą obudowę tylko nie wiem ile litrów..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też tak myślę i tak mu podpowiem, a co do wzmaków to jaki inny wzamian za tego blaupunkta? (z myślą że może wymieni ten głośnik na inny - coś mocniejszego) bo raczej z tego nie będzie zadowolony... a co do autka to ma chtchbacka więc coś tam może usłyszy w tym aucie :szok:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...