Skocz do zawartości

Rozbudowa systemu Accord 7


Davidho
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich, nadszedł czas na poprawę nagłośnienia w hondzie Accord 7(premium sound system) mojej drugiej połówki. Ma być generalnie budżetowo. Co już zrobiłem: wygłuszenie drzwi matami ctk i piankami gms, wpiąłem się po hi input z subem Re audio rex10 w closed pod ampire mb 1000.1, tutaj we wzmaku są filtry więc nie ma problemu. Teraz pytanie czy wykorzystywać fabryczny wzmacniacz premium sound system hondy, czy wpiąć się po hi input na przód z zewnętrznym wzmacniaczem.

 

P.s. jeśli miałby zostać seryjny wzmacniacz to na przód wpadną raczej audio systemy mx165 Evo z racji tego że mają 3 ohm i cokolwiek wycisną z tego wzmacniacza.

Pytanie czy ktoś montował chińską stację do tego acco? Problemem jest klima zintegrowana z radiem, niestety. I ostatnie pytanie czy ktoś montował dsp pioneer deq-s1000a2? Nie ma wcale opinie o tym i czy w zestawie są niezbędne przewody do połączenia z Ori instalacją? Proszę o ogólne sugestie co można zrobić żeby to miało sens w jak najmniejszym budżecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

David słuchaj starszych tym bardziej, że u mnie od razu "wysłuchałeś" brak zaczasowania a ten dziwoląg je ma, tyle, że  ciężko go dorwać . Gość pod wawą go miał na olx ale nie odpowiada a za 1400 w nówce to ja wolę ze dwa, trzy okna kupić :wink: choć tam dopadnę jako takie hi-fi  :rotfl:  .

Co do chinczyka dedykowanego pod te furę poszperaj na aliexpresie oni teraz cuda robią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...