Skocz do zawartości

Głośniki w półkę 6x9 do 250 zł ??


Quler
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie. Jako że wróciłem z obczyzny nie dawno z zapasem gotówki planuje kupić jakieś głośniki do mojego nowego bolida w gre wchodzą tylko 6x9 w półkę... na suba nie ma miejsca w bagażniku ponieważ będzie gaz.

 

Moje propozycje:

Helix DB 69.1

JBL GTO 938

Może coś z Alpine ? A może Clarion ? Ma to śmigać na razie pod radiem a później pod jakimś wzmakiem.

 

Doradźcie coś :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Quler, zostaniesz zjechany za ten pomysł z jajkami w półe :rotfl:

szukaj samych wooferów 6/9 sa takie i zrób dobry odseparowany przód w wytłumionych drzwiach

ewent.... poprzez adaptor z mdf wsadź mid basy 165 z tyłu jeśli masz taką możliwosć

W ogóle jakie to auto?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Quler, posluchaj Fahoo i odejdź od pomysłu montowania czegokolwiek w półkę, kup jakiś odseparowany system na przód i będzie gites

 

napisz jakie masz auto, jestem pewny, że znajdzie się ktoś kto miał już do czynienia z takim autem i pomoże :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już lepiej jednego takiego pionka w półkę dać, jeśli skrzynki do bagaja nie chcesz. Jest od przeznaczony do montażu Free-air więc w półce powinien się w miarę spisywać.

PIONEER TS-W257F

http://allegro.pl/item720973212_pioneer_ts...r_700w_f_v.html

tylko że wzmaka będziesz musiał do niego dokupić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehepack, doczytałeś co to za auto bo ja tak to TICO

więc juz wiem dlaczego suba nie bedzie......nie zmieści sie

Quler, Jak zwykle wszystko rozchodzi sie o kasę i prostote montazu.Wiec pomyślałeś sobie po co mam sie trudzic zeby było głośno i był bas??

podstawa to przód....możesz sie nie zgodzic ale czy słuchając muzyki siadasz tyłem do orkiestry?

Prawie kazdy znas kiedyś myślał tak jak ty:

- jajka w półe radio pioneer i umcyk umcyk...

teraz robimy to inaczej .....tłumimy drzwi i robimy najbardziej sprzyjajace warunki dla głośników z przodu-minimalizujemy pracujace drzwi,uszczeniamy...krótko mówiąc budujemy jak najlepiej umiemy komore rezonansową w drziwach przednich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...