Skocz do zawartości

Przód w Honda Civic HB 5 Generacja


Glokk55
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Siema,

Brat ma tą honde, zamierza kupić głośniki odseparowane na przód, w dżwi i słupek bądź koło supków klejone na deske.

Ma na to 200-300zł, wzmacniacz ok. 2x 30RMS. Dżwi nie są jeszcze wygłuszone, słucha HH, electro house, hans up.

W bagażniku subwoofer Carpower CRB-30HQ, co mu polecicie? Najlepiej coś na allegro, pozdro i piszcie jak najwiecej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokarze mu te wszystkie propozycje wieczorem jak będzie, hertzy ja bym brał osobiście, sinuslive też mi się podobają, pewnie brat coś wybierze. Ja znalazlem wczesniej takie Carpowery CRB130SET, aukcja numer 725464791, z tym że to są 13cm, zapomniałem dodać że on chce 16,5cm. Jak będą za wysokie tony to sie ję obciąży.

 

[ Dodano: 2009-08-29, 18:06 ]

Fahoo, Lanzar'ów nie znalazłem, możesz podać model to gdzieś indziej poszukam sobie, bo też ta marka jest niezła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13cm nie wchodzi w grę only 6,1/2` :rotfl:

 

[ Dodano: 2009-08-29, 18:25 ]

Glokk55, no nie moge własnie znalesc ich na allegro

a były po 260zł?

kiedy w sklepie 320zł

chciałem je łyknać ale ostatecznie wybrałem coś innego z wyzszej półki niz lanzary maxy

Jeszcze sa nie drogie i niezłe mocowo magnaty które u niemców kosztują duzo więcej niż u nas

Sam sie nad nimi zastanawiałem ,bo deklarują 120rms więc ze 80rms mają na bank a to juz ładnie bedzie pukać w drzwiach.Uważam że bedą lepszym rozwiązaniem niż hertze

Looknij tu

Magnat XTS216

 

Nie są to raczej zabawki z tłoczonej blachy lecz odlewane z alu.Trzeba tego posłuchać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...