Skocz do zawartości

Subwoofer closed 40-45L (BMW E36)


Pepik05
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jaki polecacie głośnik 12' do skrzyni closed. Pojemność wewnątrz skrzyni między 40-45L nie pamiętam już. Skrzynia wykonana z MDF o grubości 24mm. Myślę nad głośnikiem używanym do 300zl. Piec będzie dobrany do głośnika ponieważ nie posiadam żadnego. Subwoofer będzie pukał w E36 coupe.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam miałem kilka Sobów w e36 sedan ale nieco w innym przedziale cenowym. Według mnie najlepiej obodowie zamkniętej grał Morel ultimo 12 ale najwięcej cisnienia robił helix spxl 12 spl w br. Morel napędzany był focal fp 1.800 a helix ESX VE 1800.1

Był jeszcze Kicker 06VS12L72 na focal 1.800. Też fajnie grało

Co planujesz na przód? 13 w ori miejsce czy 16 w drzwi i do tego w słupki wysokotonowe? Ja miałem kilka rozwiązań wysoko tonowe w ori miejsce w panelach drzwi i 13 w nogach oraz w puzniejszym czasie w słupkach wysokotonowe wraz z 16 w drzwiach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tej chwili na przodzie siedzą hertze dsk130.3 w fabrycznym miejscu, tweetery wmontowane w fabrycznym miejscu w boczku. Jakoś to gra nie jest najgorzej, piec do nic to Phoenix gold sd500.4 na nim hertze grają najlepiej. Miałem jeszcze na odsłuch Sony xm4040 i Alpine 3542. Co do suba to wleciał Hertz es300 94db. W klozecie grał wolno, więc trzeba było zmienić koncepcje i skrzynia w tej chwili jest br. Teraz dopiero pokazał pazura. Potrafi uderzyć a dostaje tylko 250rms z axtona
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...