Skocz do zawartości

Info o wzmacniaczach: Sioux SD1200, Crunch GTX 2400, 2600


xHyper
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Poszukuję ciekawego wzmacniacza do zasilenia jednej skrzynki. Upatrzyłem sobie kilka wzmacniaczy. Crunch GTX 2600, GTX 2400 i Sioux SD1200. Wzmacniacze crunch'a z tego co wyczytałem to ciekawe propozycje ceny ciekawe w stosunku do mocy, które widnieją na stronach. Niestety nic nie mogę znalezć o tym wzmacniaczu Sioux'a. Ogólnie mało informacji jest o samej firmie. Może znajdzie się tutaj ktoś kto miał do czynienia z tymi wzmacniaczami lub kto wie coś na temat tych firm. Cena do 400zł ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytam to forum od kilku lat. Non stop się znajduje ktoś jak Ty i mówi, że nie może czegoś znaleźć. Forum ma swoją wyszukiwarkę. Wpisujesz crunch lub Sioux i masz duuuuuzo tematów. Jak się nie chce czytać to proszę:

Odpowiadając połowa forum pyta o "chrupki", a reszta co się tu udziela odradza ten sprzęt.

Sioux ponoć jest całkiem całkiem jak za te pieniądze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytam to forum od kilku lat. Non stop się znajduje ktoś jak Ty i mówi, że nie może czegoś znaleźć. Forum ma swoją wyszukiwarkę. Wpisujesz crunch lub Sioux i masz duuuuuzo tematów. Jak się nie chce czytać to proszę:

Odpowiadając połowa forum pyta o "chrupki", a reszta co się tu udziela odradza ten sprzęt.

Sioux ponoć jest całkiem całkiem jak za te pieniądze.

O crunch'u wyczytałem, że są w miarę dobrę, a o sioux'ie znalazłem może jeden temat na jakimś forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...