Skocz do zawartości

JVC KD-G 162. Proszę o info.


grzesio1989
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Chciałbym was zapytać drodzy forumowicze czy coś wiecie na temat tego radia tzn JVC KDG 162; otóż mam okazje nabyć używany model za 100 zł tylko nie wiem czy w ogóle ten sprzęt się do czegoś nada; po radiu zamierzam kupić jedynie helixy 62.1 i tyle by było w moim samochodzie jeśli chodzi o car audio.

(Ewentualnie moglibyście mi poradzi jaki zestaw byłby godny jeśli chodzi o radio + głośniki do woza)

Za porady dziękuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na start za ta cene moze byc, to opcja bez MP3 nie wiem czy zauwazyłes. Jesli masz ochote na CD, to jest kilka lepszych propozycji jesli chodzi o JVC :

JVC KD-LX330R -powalcz bo warto

http://www.allegro.pl/item722362233_jvc_kd..._chameleon.html

 

sh55- tu tym bardziej, mozna ponegocjowac cene...

http://www.allegro.pl/item717044779_jvc_kd..._gwarancja.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki już za porady .... hmmm czyli jednak to radio odpada za 100 zł bo chyba lepiej dać te 100 zł więcej i kupić coś godniejszego. Na te helixy jestem zdecydowany, tylko wybór radia jest dla mnie zagadką choć po waszych postach już mniej. A może patrzeć za czymś innym niż JVC ? Nie wiem po prostu sie nie znam :). A znacie może jakiś tani sklep audio car internetowy choćby; bo na alledrogo stoją helixy po 249zł + koszt wysyłki coś koło 270 zł wyszło. Wy macie większe doświadczenie to może coś znacie. Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc

nie bede zakładał nowego temaru prosze

o szybka opinie na temat tego radia

JVC KD-SHX701R mam zamiar go wziąsc

jakie sa jego mocne i słabe strony

jak gra , narazie zagra pod dark blue na przodzie

ale beda sie szykowaly wieksze zmiany (moze juz niedługo) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...