Skocz do zawartości

audio system x75.6 - jak podłączyć do radia firmowego


kd222
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, zakupiłem wzmacniacz audio system x75.6 i planuję go podłączyć do oryginalnego radia w renault talisman sedan bez wyjść RCA. Wzmacniacz ma funkcję hi input level ale nie wiem jak go podłączyć z oryginalnym radiem wykorzystując hi input level stąd mam pytania w trzech obszarach (jestem w tym zielony i się nie znam):

1. Jak to zrobić (tj. jak podłączyć wzmacniacz do radia firmowego korzystając z hi input level) i jakie dokładnie kable potrzebuję i jakie końcówki (najlepiej prośba o podsyłanie aukcji z kablami z allegro do kupienia), podobno trzeba coś lutować? Będę również wdzięczny za wszelkie filmiki gdzie pokazane będzie lutowanie kabli pod hi input level. 

2. Wzmacniacz będzie podłączony do głośników z przodu (zestaw dwudrożny), z tyłu oraz do jajek na półce (na razie nie mam jeszcze suba, ale w planach jest dołożenie suba). Jak się go podłącza do tych głosników (przod i tył mają zwrotnice, jajka są bez zwrotnicy).  Jakie kable i ile potrzebuję?

3. Jak do tego co obecnie mam będę chciał kiedyś podłączyć suba to jak podłączyć do tego wzmacniacza suba i pewnie dodatkowy wzmacniacz mono dla suba zakładając, że jajka zostaną (slyszałem, że jajka są do niczego ale skoro juz je mam to chce je sprawdzić jak zagrają ze wzmacniaczem).

Z góry dziękuję za pomoc.

Będę również wdzięczny za wszelkie filmiki gdzie pokazane będzie lutowanie kabli pod hi input level.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...