Skocz do zawartości

Nie drogie kable sygnałowe RCA 5m


Fahoo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Chciał bym poznać wasze zdanie na temat kabli RCA.W zwiazku z tym iż będę zasilał 4 kanałowca,słabo mi się widzi rzucanie kabli takich jak obecnie mam na stanie czyli 2 rózne rca...

Nie chcąc robić jarmarku chcę położyć 2 x stereo tej samej firmy

Cena kabli do 100zł-120zł za 2x

Dietz?

Sinuslive?

Macrom?

Stinger?

Jeśli ktośma jakiś fajny pomysł i uzasadnienie na kable dla mnie chętnie poczytam.

A moze ktoś ma linke do sklepu gdzie,co i za ile?Mile widziane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 50
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Czubi, czytałem,czytałem-kable nie graja ale......

skłaniam sie w strone sinuslive ze względu na mocne zaciski ,które maja znaczenie ,bo jak wiemy w aucie są same nie sprzyjające warunki

http://sklep.axel2.pl/_var/gfx/a0d28cd3c86b28534959e2aa74334d3a.jpg

 

co na to nasz sponsor? sklep.axel2.pl?? :hyhy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście sam jestem przed takim wyborem i dziś pewnie wieczorem zagości tu temat jak zrobić samemu sygnałówki...

Na jakich kablach będziesz to robić?

 

Sporo daje(w sensie izolacji od zakłóceń) użycie kabli mikrofonowych(ja używałem shellera), 2 żyły w ekranie.

 

[ Dodano: 2009-08-25, 15:36 ]

Na allegro widziałem używki DLS'a w licytacji od 49zł, myślę, że będą lepszym wyborem.

 

Dorzuciłbym też do tego oehlbach'a, też bardzo dobra marka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj odebrałem 2 x MC60

 

rzekłbym że taki standard, ja jestem bardzo zadowolony

 

gdzie i ile dałeś? bo szukam 3ciej sztuki :)

 

 

ja wiem czy taki standard? generalnie chyba do 200 PLN z takich kablami za 5m to chyba ciezko znalezc cos lepszego. Poza tym nie kazdego stac zeby wywalic za kable załozmy 400 (za 2 pary) czy 600 PLN (za 3), wiec raczej taki standard to nie jest.

Oczywiscie drozsze od MC60 tez sa ale stwierdziłem ze nie ma sensu tyle płacic i te mi powinny wystarczyc w zupełnosci.

 

kupiłem w www.gae.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam ten drut DLS'a z linka Cursora. Jutro bede kładł Oelbacha (30zł sztuka) i przetestuje pod wzgledem ekranu równiez tego dls'a...

Zeby Cie nie pokusiło kupowac Stingera pro, bo jesli okaze sie ze fura jest "pdoatna na zakłucenia" te druty Ci napewno nie pomoga w niczym, sa tandetnie wykonane i nieciekawe, zreszta koledzy na zlocie sami doswiadczyli jak stinger ni z tego ni z owego nagle odmawia posłuszenstwa :) ...

 

TU:

http://strefacaraudio.pl/forum/topics9/kab...t6310.htm#65156

 

Kolega ma w dobrej cenie jeszcze AIV'y na sprzedaz, sadze ze bedzie to lepsza akjca od stingera..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

K@mil, tez mam taki kabelek z przed lat z koncówkami monstercable...fajny miękki silicon nie łapiący zakłuceń...szkoda .że nie moge go już dostać u siebie w mieście

aha widze ze dałes końcówki nakamichi :)

 

 

ps ile za m?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...