Skocz do zawartości

Skrzynia pioneer i wzmacniacz Alpine 3537


laik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ponownie, mam (mysle ze) okazje kupic taki oto zestaw skrzynia zamknieta z glosnikiem Pioneer VCCS (chyba 300rms) i wzmacniacz Alpine 3537 max chyba tez 300rms 4Ohm za 300zl mysle ze sie oplaca a wy?

 

Czy taki zestaw dobrze bedzie gral?

 

Grac ma w sedanie, a slucham najwiecej hip hopu, czasem jakis kawalek techno sie trafi, czy taka skrzynia (zamknieta) bedzie odpowiednia?

 

I na koniec glupie pytanie.. czy takie sluchanie muzyki (300rms) szkodzi akumulatorowi? czesciej trzeba ladowac? czy samochod wiecej pali? z gory dzieki za pomoc ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy takie sluchanie muzyki (300rms) szkodzi akumulatorowi?
sadze ze altek to zniesie wiec odp na pyt brzmi NIE :hyhy:
Grac ma w sedanie, a slucham najwiecej hip hopu, czasem jakis kawalek techno sie trafi, czy taka skrzynia (zamknieta) bedzie odpowiednia?
w sedanie i pod ten rodzaj muzy zdecydowanie br, na tak slabym i niebardzo "jakosciowym" głosniku...

Ta alpina moze byc nieodpowiednia do zasilania suba, tym bardziej za słaba...

3544 na przykład sprawdza sie fenomenalnie w stereo ale juz na mostku nie robi zadnej furory...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta alpina moze byc nieodpowiednia do zasilania suba, tym bardziej za słaba...

3544 na przykład sprawdza sie fenomenalnie w stereo ale juz na mostku nie robi zadnej furory...

3537 zasilając sub radzi sobie moim zdaniem lepiej od 3544.

Problemem w obu wzmakach jest brak filtra LPF, a laik, nie napisał jakie ma radio.

 

Kolejny problem to:

Grac ma w sedanie,

Bo samo to stwierdzenie w sumie też niewiele mówi. Passat b4 to też sedan, a do wnętrza stosunkowo łatwo się przebić, bmw 3 czy omega b mimo, że też sedany, to już z przebiciem się jest gorzej.

 

okazje kupic taki oto zestaw skrzynia zamknieta z glosnikiem Pioneer VCCS (chyba 300rms) i wzmacniacz Alpine 3537 max chyba tez 300rms 4Ohm za 300zl mysle ze sie oplaca a wy?

Moim zdaniem jak najbardziej. Przerób skrzynię(lub zrób nową) na br i myślę, że będziesz zadowolony, później jak będzie Ci mało, to alpine przeznacz na przód, a do suba kupisz coś mocniejszego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radio to raczej nic specjalnego (pewnie mnie za nie zjedziecie xD) jest to Dalco :zdziwko:

Szczerze kupujac to radio nie myslalem na powaznie o car audio chcialem miec tylko wejscie na usb i karty pamieci na mp3 ;]

 

Sadzisz ze Pioneer jakosciowo nie jest dobry? myslalem ze to dobra firma.

 

Zamknieta obudowa jest dobra do jakiej muzyki jesli mozna widziec?

 

Moje auto to Toyota Corolla XLi sedan 97r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sadzisz ze Pioneer jakosciowo nie jest dobry? myslalem ze to dobra firma.

popularna tak jak bretney spears :rotfl: nie znaczy ze dobra :zdziwko:

 

Jak w radiu nie masz mozliwosci obciecia czestotliwosc filtrem lpf i we wzmaku go nie masz to musisz dokupic zewnetrzny bo sub bedzie gral pelnym pasmem.

 

Zamknieta obudowa jest dobra do jakiej muzyki jesli mozna widziec?

Nie ma takiej reguly ktorej nie szlo by podwazyc ale w przypadku sedana lepiej zagra Br dzieki wiekszej skutecznosci , i nizej zagra twoj glosnik wiec lepiej do wolnych bitow

W teori lepiej closed do szybkiej muzy br do wolnej

 

[ Dodano: 2009-08-26, 19:17 ]

A i mam nadzieje ze chociaz wyjscie rca masz w tym radiu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W teori lepiej closed do szybkiej muzy br do wolnej

To nie jest teoria, to jest mit rozpowiadany na forach.

Ci co byli na spocie przekonali się, co znaczy szybka 15" i to w br.

 

Podobny mit krąży na temat BP, że to buczydła, a ori skrzynie vibe'a z serii CBR(ze space'em w środku) zaskakują szybkością i zejściem.

 

Powiedzmy sobie szczerze, że plastikowe "pajonery" do demonów szybkości nie należą, te starsze z papierową membraną i piankowym zawieszeniem grały jeszcze przyzwoicie, te nowe z plastikową membraną(włącznie z tym wspomianym w temacie) to już nadają się tylko do robienia hałasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak mam w radiu RCA ;]

Tyle, że jest ono tragiczne.

Kumpel do niedawna miał radio z biedronki, zapronowałem mu, że zapniemy alpine cda-9884 na próbę(twierdziłem, że sub wtedy zagra mocniej), które ma tylko 2V wyjście RCA. Po podmiance kolega był w szoku.

To samo miał kumpel jak przesiadł się z dalco na pioneera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm a czy 9884R nie ma czasem 4V RCA ??

9884R owszem, ma 4V, ale ja mam "hamerykańską" wersję bez "rrr" na końcu

A ta ma 2V na wyjściu, no i nie ma USB jak europejczyk(o braku RDS'u i syntezie co 0,2MHz nie wspominam bo to norma) :D

 

A no faktycznie pisałeś o modelu 9884 - "bez R" :) Małe niedopatrzenie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...