Skocz do zawartości

wybor radia(ktore maja tzw, czasowki?)


Czubi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Ja was Panowie muszę jeszcze trochę pomęczyć, za poprzedni temat już "kliki" na pomogł kilku dostało, głośniki posiadam, wzmacniacz też już raczej wybrany więc na chwilę obecną mam:

 

Hertz HSK 165.3 + u-dimension glow 2075.v2

i mocno zastanawiam się nad radiem

tutaj porównanie 3 interesujących mnie modeli:

 

http://www.kenwood-electronics.co.uk/compa...=198&lang=4

 

moje pytanie brzmi czy jeśli przy zakładce audio feauters:

System Q (Preset Sound Control) No Yes Yes

Equalizer built-in Yes Yes Yes

Game Mode EQ No Yes Yes

Time Aligment - Yes Yes

 

pisze przy time aligment yes, czy to oznacza ze to radio posiada popularnie zwane czasówki ?:x

 

Dodatkowo panowie krótka piłka odnośnie wytłumienia

do wytłumienia użyć Maty Soudal 1,55 mm czy Maty STP VIBROPLAST M1 (0.8m2)

ta 2 wychodzi 2krotnie drożej, czy jest więc po co płacić podwójnie? czy się nie opłaca? tzn czy wystarczy mata Soudal-a?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a opalałeś przy montażu czy na żywca kleiłeś?

Ja przeliczyłem swój budżet i coś mi się wydaje że mnie nie będzie stać na STP ;/

 

[ Dodano: 2009-08-25, 12:56 ]

No kur... zaczynam wątpić w to co piszą na stronce kenwooda, bo troche im się chyba coś mota. Piszą że model KDC-BT8044U nie posiada time aligment ale zaraz nad tym jest zaznaczone ze posiada opcje

 

Sound Excellence DSP

 

The car is the severest test for audio systems, and Kenwood answers the challenge with Sound Excellence DSP. When road noise threatens to bury the nuances, the Highway-Sound function is ready to restore the excitement in the music. When the sound from different speakers does not seem to arrive in sync, built-in Digital Time Alignment optimises timing for an ideal listening experience. Turn on the advanced digital audio compensation technology of Supreme+ and enhance sound reproduction for near-CD quality from compressed audio files. True to its name, the Sound Excellence DSP suite of functions opens new frontiers in audio excellence – a standard of quality that can only be called Kenwood.

 

a tam jak byk pisze

"When the sound from different speakers does not seem to arrive in sync, built-in Digital Time Alignment optimises timing for an ideal listening experience. "

co oznacza ze jednak posiada czasówki, więc jak ja mam to rozumieć?

czy chodzi tu o to ze ten model ma auto czasówki a recznie ich sie ustawiać nie da a pozostałe dwa modele maja manualne i automatyczne również(bo tez maja DSP) czy to jest nieporozumienie i wszystkie te modele maja tylko automatyczne DTA zwiazane z systemem DSP ale zaznaczyli jako opcje osobno zeby sie pochwalic ze jest?

 

[ Dodano: 2009-08-25, 12:57 ]

:hyhy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...