Skocz do zawartości

bmw f11


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, mam problem z doborem przedniego zestawu. myślałem nad zestawem dedykowanym do auta ale nie wiem który wybrać:

1. focal IFBMW

2. MATCH

3. GLADEN ONE 201 EXTREME

wzmacniacz już ma, chociaż szukam SIX DSP MKII w dobrej cenie

 

Który zestaw zagra miękko, nei chce zestawu który się drze, jest ostry.

Jeżeli macie inne propozycję to proszę podzielcie się nimi.

myślałem nad braxem- góra i średniak a pod tyłkiem....coś dedykowanego bo nic innego nie wejdzie 

 

Dodatkowo mam pytanie, większość aut buduje się na zasadzie (w dużym skrócie) dobry przód i SUB w bagażniku ale nowe auta np BMW ma az 11-13 głośników, po co ich tyle?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodatkowo mam pytanie, większość aut buduje się na zasadzie (w dużym skrócie) dobry przód i SUB w bagażniku ale nowe auta np BMW ma az 11-13 głośników, po co ich tyle?

 

W dobrych instalacjach scenę masz przed sobą. We wspomnianych systemach w BMW już niekoniecznie. Nawet w Bang&Olufsen szału nie ma pod tym względem

 

 

 

Kiedyś na "Gliwicką wiosnę" przyjechała E91. Na słupkach miała coaxy morela, a suby z tego co pamiętam pozostały oryginalne. Grało to całkiem dobrze.

 

Suby z systemów bang&olufsen i bowers&wilkins(G11 i G30) to całkiem niezłe suby.

W bangu sub ma 3" cewkę, przyzwoity magnes neodymowy i membranę w formie plastra miodu

 

9952983000_1593605338_thumb.jpg 1344059900_1593605338_thumb.jpg

 

Dla porównania. Na górze z lewej - Bang&Olufsen(poliftowe F1x i F01)

Na dole po lewej - E6x/E9x Logic7, podobne ma też F10 w logic7

Na środku po prawej - Top Hifi z E7x, system Philipsa, a nie Harman Kardon, dlatego nie nazywa się to logic7

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...