Skocz do zawartości

Wzmacniacz. Prośba o pomoc w doborze.


Lary
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie. Chciałbym zwrócić się do Was o pomoc w doborze wzmacniacza do zestawu bo niestety czytanie netu nie idzie w parze z wiedzą którą można z niego wyciągnąć.

Samochód to Jaguar z silnikiem V8 w którym jest z natury już cicho ale maty i pianki wygłuszające na drzwi, podłogę i dach są już w drodze. Jaki mam zamysł ? taki że wyłącznie dla siebie robię przód, ale jako że wożę dzieci i nie koniecznie chce mi się słuchać ich bajek/muzyki na przednich głośnikach dlatego chcę/muszę zostawić tył, a w momencie gdy będę sam wyłączę tył w ustawieniach radia.

Co mam ? Kupiłem Alpine INE 977BT, mam przewody RCA Ground Zero  5 m ( dokładnego nr nie pamiętam) i głośniki na przód to Infinity Kappa CS1. Na tyle chcę wstawić średniej klasy jajka 6x9 bo takie są fabrycznie montowane. Wiem że będę musiał dokupić sub bo z 6x9 fajnego basu nie wycisnę. Nie zależy mi na graniu tak by bas bagażnik otwierał ale na czystości/jakości dźwięku.

Teraz moje pytanie tyczy wzmacniacza. Jak ogarnąć to pod względem mocy ? W zasadzie to spodobały mi się dwa  wzmacniacze Infinity 7541a ( 4 kanały) a drugi to u-dimension jr 4 300. Który z nich byście polecili ? A może inny ? Oczywiście zakładam że parametrami i jeden i drug jest wystarczająco odpowiedni by to zasilić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...