Skocz do zawartości

Wzmacniacz do Pioniera TS-W307D2


piecia508
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy z forum proszę o poradę bo już totalnie zgłupiałem co kupić pod ten głośnik :hyhy:

Cena max do 400zł. Najchętniej jakoś dobrą mocną używkę nie grzebaną, monoblok bądź dwu kanałowy.Z nowych to tylko peiyniga znalazłem ale naczytałem się tu tyle o nim że mam wątpliwości co do niego :wstyd:

 

Wiem że z głośnikiem nie trafiłem zupełnie ale w takiej cenie jeszcze ze skrzynią na pewno by nikt nie pogardził.

Słucham raczej szybszych rytmów a rap odpada zupełnie. Głośnik siedzi w skrzyni z wiórówki z portem. Tylko mi się wydaje że nie jest to dla niego odpowiednie rozwiązanie. Port ma średnicę 7cm i długość 12cm. Pojemności pewnie koło 50 litrów (nie odliczając głośnika) Jeździć to ma zamiar w sedanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Tez mam taki glosniczek tylko D4 Ja swojego nabylem nie tyle ze okazyjnie ale firma ladnie brzmi Pioneer:) - wtedy zaczynalem zabawe w audio a czlowiek sie uczy na bledach.:] . Moj siedzial w zamknietej skrzynce blaupunkta orginalnie ma ok 38litr. A ze nie miescila mi sie na wysokosc do baganizka to ja zmniejszylem i obecnie jest 32litry . Producent pisze ze glosniczek moze grac w 24 litr min. closed. Powiem tak w tej mniejszej skrzynce gra troszke ciszej ale za to zyskal na szybkosci przez co jest bardziej precyzyjny. Czasem slucham szybszej muzyki i nawet sie sprawdza . Mysle ze zmniejszajac skrzynke do tej wartosci min stawal by sie szybszy ale pewnosci nie mam i nie chcem wprowadzac w blad. Co do piecyka to chcialem tanio w miare dobrze i z mysla o innym glosniku no i jest CP1502 podobno ma 400rms przy 4ohm, powinien napedzic tego pionka. Moj dostaje tylko moc z jednego kanalu bo podobno nie jest stabilny przy 2ohm. Ale i tak jakos to gra. Jesli mialbys okazje kupic gdzies taniej i bez zadnych wad ukrytych to kupuj. Na poczatek bedzie w sam raz. Szukaj piecykow firm kotre czesto pojawiaja sie na forum. Co do modeli to niestey nie pomoge. Tematow bylo rowniez sporo cos napewno znajdziesz.Zastanow sie czy w niedlugim czasie bedziesz chcial zmienic na cos z wiekszym kopem to ewentualnie rozgladnac sie za 1 kanalowym.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat trochę umarł a ja nadal mam wątpliwości co brać więc dam linki a Wy oceniajcie co warto kupić.

CRUNCH GP 1500

http://allegro.pl/item713444851_super_wzma...ch_gp_1500.html

crunch BLACKMAXX MXB4175

http://allegro.pl/item713591059_crunch_bla...tts_gratis.html

CRUNCH GTS- 280

http://allegro.pl/item714644410_crunch_gts_280_usa.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadal szukam wzmacniacza :) Ten głośnik wg producenta ma 400 w RMS co raczej jest ściemo :) Jeśli go zmienię to tylko na coś szybszego.

 

nie wiem czy temat dalej ważny czy nie ale nie lepiej dozbierac troche monety i kupić coś mocniejszego

Może i warto tylko co kupić. :P I żeby było te 350 w RMS a nie tylko na papierku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwila wyjałem z bagaznika TS-w306c pod mostkiem mojego GZNA 2800x...

Kupilem go do testów i moje spostrzezenia sa takie:

Wiem że z głośnikiem nie trafiłem zupełnie
Słucham raczej szybszych rytmów a rap odpada zupełnie.

Tu sie zgadzam w 100%, specjalnie aby wykrzesac jakakolwiek "szybkosc" wrzucilem go w 30l closed. Ten głosnik napewno do małych closed sie nie nadaje, o ile w tak małej budce moze i nadaza za szybszym bitem to zupełnie go nie słychac a kiedy wydawałoby sie ze zaczyna byc go czuc, konczy sie mocowo...

 

Zdecydowanie to mułek który w skrzyni 55l br zaczyna oddychac i daje sie odczuc w wolnych rytmach, jak na 400w mocy deklarowanej rzeczywiscie potrafi zatrzasc i realnie raczej tyle posiada.

Naturalnie w duzej br nie ma jakiejkolwiek mowy o szybkosci, ale te suby mozna dostac za 150-200zł w uzywce wiec cenowo nie jest tak zle. Warunkiem oczywiscie jest tylko jeden, nie probowac sluchac szybkich bitów bo.. jek zawodu jest nieunikniony.

 

Jesli komus nie przeszkadza to ze jest mega plastikowy to nie jest tragiczną pompka w swej cenie(uzywce).

Co do piecyka to chcialem tanio w miare dobrze i z mysla o innym glosniku no i jest CP1502 podobno ma 400rms przy 4ohm,
Jakosciowo bedzie podobny i pod tego suba pasujacy. Pozniej sprzedasz caly zestaw najwyzej. CP nie jest przyszłosciowym piecem.

Za niewiele wiecej masz piecyk przyszłosciowy, i to jeszcze kolegi z forum który pewnie jeszcze cos uszczknie z ceny :)

US.AMPS XT1600.2

http://www.allegro.pl/item710491333_us_amp..._gwarancja.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie to mułek który w skrzyni 55l br zaczyna oddychac i daje sie odczuc w wolnych rytmach, jak na 400w mocy deklarowanej rzeczywiscie potrafi zatrzasc i realnie raczej tyle posiada.

Naturalnie w duzej br nie ma jakiejkolwiek mowy o szybkosci,

A jaki port zalecasz :) U mnie skrzynia ma te 50 litrów ale port mi się wydaję za mały bo ma 7cm średnicy i 12 cm długości i słychać jak hałasuje lekko.

 

Naczytałem się dużo na temat tego głośnika, jak mi się wyda porażką to pójdzie pod młotek :P

 

Piecyk który wrzuciłeś musi być dobry. Firma mi nie znana (jestem zielony w te klocki) ale te 800w to dużo hehe :hyhy:

Mi połowa starczy :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...