Skocz do zawartości

Wyciągniecie wejście do suba z Audison LR605XR


dawidd
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Piecyk jeździ ze mną już ze 2 lata i ogólnie jestem z niego zadowolony. Postanowiłem dołożyć procka C-DPS, ale niestety w tym wzmacniaczu nie ma wejścia na suba tylko na 4 pozostałe kanały z których chyba z sumy jest brany sygnał na suba. Chciałbym wyciągnąć wejście RCA w tym wzmacniaczu tak żeby subem dalo sie sterować przez procesor.

Gdybym mial schemat to nie bylo by problemu ale niestety nie mam. Moze ktos juz robił taki zabieg i może sie podzielić doświadczeniem. Myślę ze z w okolice potencjometru vol od subwoofera można będzie sie wpiąć z sygnałem. 

Puki co nie kupuje innego pieca bo raz ze ten jest 5 kanałowy i jeśli uda się wyciągnąć wejście, to mi wystarczy a dwa ze ostatnio sporo kasy ładuje w drugie audio w innym aucie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

Po paru latach temat wrócił i teraz rozwiązałem problem wejścia kanału subwoofera - na załączonej fotce zaznaczyłem piny gdzie trzeba podać sygnał i przesunąć przełącznik w górna pozycje na VCA. Przy tym rozwiązaniu ominięte sa filtry dolnoprzepustowy, ale potencjometr vol zachowany. Tym sposobem mamy pełnowartościowy 5 kanałowy wzmacniacz audisona. Moze się komuś przyda, tym bardziej ze te wzmacniacze chodzą po 100-200zl a naprawdę dobrze grają

dscf0043_9.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...