Skocz do zawartości

10" 25cm SQ subwoofer poszukiwany


Tonio
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc,

 

Sprzet jak na chwile obecna taki jak w sygnaturce. Na montaz czeka zestaw Steg MT650C + sredniaki Audio System AE30.

Obecnie Gladen RS10 pracuje w 22L Closed.

 

 

Powody na zmiane suba sa dwa:

 

1.RS10 - membrana z nieprasowanego papieru, jak wszyscy wiemy (a moze i nie wszyscy) papier ma to do siebie ze gra bardzo przyjemnie dla ucha ale nie schodzi nisko.

Od nastepcy oczekuje ze bedzie schodzil nizej ale nie kosztem jakosci.

2. Angielska pogoda, wilgoc. Dzis rano zastalem subwoofer caly mokry, pod palcem czuje ze membrana jest miekka. Oczywiscie jest to mieszanka papieru z jakims klejem ale jednak chlonie wilgoc strasznie.

 

Specjalnie osluchany nie jestem ale wiem czego chce i wiem jak sub powinnien grac. Do tej pory na liscie "najlepszych" w/g moich upodoban jest Helix P10W.

Jezdzilem z nim prawie rok, niestety z przyczyn osobistych musialem sie rozstac na chwile z car audio.

 

Wiem ze sam sobie odpowiedzialem na pytanie: kup wiec P10W, z tym ze nowy jeszcze do kupienia ale juz za 800zl - nie za 500 tak jak kiedys kupilem :)

 

Reasumujac, czy do 1000zl znajde godnego nastepce P10W ?

 

Moje inne typy: AS HX10, Gladen RS-X10 , Gladen SQX10, Focal P25F czy moze cos innego ?

 

 

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam używam 2 szt RS10 i mnie osobiście odpowiadają. Napewno są lepsze głośniki ale za te pieniądze tragedii nie ma. Może najpierw uporaj się z nadmiarem wilgoci w aucie?

 

Wysłane z mojego G8342 przy użyciu Tapatalka

 

Nie da sie uporac z wilgocia w Angli gdzie caly czas pada i roznica temp jest bardzo duza.

 

Moze jednak sie skusze jeszcze raz na P10W albo SQX od Gladena.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...