Skocz do zawartości

Radio Sony CDX Gt-420u a moze co innego? Wymiana? Czy warto?


kobielczak
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jako nowy urzytkownik forum chcialbym sie przywitac ze wszystkimi

Pierwszy moj post i od razu juz mam do was pytanie.

 

Aktualnie posiadam radyjko SONY CDX GT-420U.

Podpiety mam do niego zestaw odseparowany Helix Dark Blue oraz wzmacniacz i skrzynie Magnat.

Wiem ze wiele osob odradza sony, ale ogolnie rzecz biorac podoba mi sie te radio, lecz:

 

Mam okazje wymienic go na radio SCOTT (z wysuwanym wyswietlaczem) - SCOTT DRXi900t.

 

Nigdzie nie umiem znalezc specyfikacji tego modelu.

Czy ktos moze mi powiedziec czy jest mozliwosc podpiecia wzmacniacza i skrzyni, oraz czy jest mozliwosc sterowania subwooferem z poziomu radia? W sony mozna zmieniac od -10 do +10 DB co bardzo mi odpowiada, poniewaz czasem moge zmiejszyc bas, a czasem w potrzebnych sytuacjach zwiekszyc smilies/smile.gif

 

 

Za sugestie bardzo dziekuje!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koszt mojego Sony to jakies 300zl.. wiec jesli za te pieniadze mialbym Te radio SCOTT - ktore w norauto kosztuje ok 1600zl, to szczerze mowiac troche mnie kusi wymiana.

 

Wiem, ze takie wynalazki nie sa polecane, ale chcialbym sprobowac.... i chyba sie skusze...

 

A jak wyglada "sprawa" jakosci dzwieku? Czy zauwaze roznice?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak wyglada "sprawa" jakosci dzwieku? Czy zauwaze roznice?

 

Myślę że tak - ale na niekorzyść. Słuchałem kiedyś jakiś model Scotta (bez wysuwanego ekranu) i grało to dużo gorzej niż na radyjku które kolega miał wcześniej - a nie był to jakiś wysoki model :hyhy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...