Skocz do zawartości

Samsung Omnia


sober
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Siema.

Jako, ze moj obecny telefon moto K1 uległ zniszczeniu, a mianowicie wyswietlacz przestał działac i, ze mam jeszcze pol roku gwarancji, oddaje go na serwis, jak go zrobia, od razu idzie pod młotek

Dzisiaj rozmawiałem z kolega i powiedział, ze Jego ojciec sprzedaje Samsunga Omnie w full pakiecie, karta, moduł gps itp za 500zł.

Opłaca sie, miał ktos z Nia do czynienia? warto?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Omnie i ogólnie jest nieźle ale zależy do czego używasz telefonu, co chcesz z nim robić itp itd... Ja za swojego dałem 1800 pln w tamtym roku jak weszły do sprzedaży, z upływem czasu to teraz jak pomyślę to bym nie dał tyle za tel ale jeśli masz okazję za 500 kupić to może się i opyle. Tak jak pisałem zależy czego oczekujesz od telefonu, jak tylko do dzwonienia i sms-ów to nie jest za dobry telefon...

 

Jego ojciec sprzedaje Samsunga Omnie w full pakiecie, karta, moduł gps

 

Ciężko by mu było sprzedać bez gps-a bo ma wbudowany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja za swojego dałem 1800 pln

A ja za swojego 1zł

Omnia to fajny gadżet ale trzeba się zastanowić czy potrzebny ja żebym za niego zapłacił więcej to bym go już dawno sprzedał. Antena GPS w tym telefonie to porażka po za tym lubi się nieraz zawiesić :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dajcie spokój tej szpanerskiej i nic poza tym omni, i w ogóle całemu koncernu samsunga.

 

sober, napisz czy telefon chcesz mieć tylko do dzwonienia czy może coś więcej? Muzyka, aparat a może to i to?

No i w jakich warunkach to ma chodzić (praca), bo jak do lasu (w moim przypadku), to coś mocnego, jak do samochodu to też inna bajka.

Czekam na odp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doszedłem do wnisoku, ze ten "telefon" nie ułatwi mi zycia, a wrecz przeciwnie, zacznie mi utrudniac, jak bede chciał szybko napisac sms'a, zakupiłem w idealnym stanie Nokie 6020, do tego czego mi potrzeba, w sam raz bedzie.

dzieki pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moim zdaniem telefon służy do dzwonienia i pisania SMSów, a nawigacja do nawigowania, nigdy tych dwóch rzeczy póki co nie udalo się pogodzić, bo albo tel miał za mały wyświetlacz, albo mapy ciągnął z neta, albo wieszał się moduł GPS, a z nawi nei można było dzwonić Takie moje zdanie. Wydając taką kasę na smartfony o jakiej tu się pisze można kupić bardzo dobry telefon i bardzo dobrą nawigację, nie mówię o skrajnościach, ale sensowne sprzęty spokojnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...