Skocz do zawartości

Ford s max mk1


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Hello. 

Zasady metronomii I pomiarów cechuje jedna stała zasada.

Aby coś zmierzyć musisz posiadać sprzęt pomiarowy który jest sprzętem laboratoryjnym.

W przypadku porównań sprzętu audio musisz mieć wszystkie elementy toru na poziomie referencyjnym lub co najmniej kilka klas wyżej od elementu poddawanemu porównaniu. 

 

W innym przypadku zachodzi możliwość że jeden z klocków tworzy  bootle neck nie pozwalający wskazać jednoznacznie czy owe zmiany zachodzą. 

 

Nie chcesz mi chyba wmówić że w całej złożonosci  procesów produkcyjnych wszystko jest robione tak samo. 

To jak byś stwierdził że nie ma różnic między oponami różnych producentów lub co więcej pomiędzy oponami klasy standard a sporo droższymi oponami klasy premium. 

 

W materii okablowania nie wiadomo z jakiego powodu istnieje przeświadczenie że zapłaciłem więcej to jest coś lepiej. 

 

Bo niby jak to się ma do moich doświadczeń? 

 

Wydalem mniej a gra bardzo dobrze . 

 

Tylko że zanim odnalazłem te tanie i dobre 

poświęciłem czas i pieniądze oraz wykonałem wiele prób na kilku referencyjnych  zestawach.

 

Więc nie powielaj obiegowych opinii i dobrze że  sam dociekasz prawdy. Bo nie mam pojęcia czy koledzy podczas swoich testów dołożyli wszelkich starań. 

 

Słuchaj a nie czytaj o słuchaniu. 

A z całą pewnością nie jedno Cię zaskoczy. 

 

Żebyś nie mail wątpliwości co do mojej osoby i pozycji to tak-   u mnie nawet kable USB grają

I nie jest to kwestia wiary tylko możliwości i zebranych doświadczeń w tym hobby. 

 

Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...