Skocz do zawartości

Jakie głosniki do tego wzmaka??


zaczek111
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Posiadam wzmacniacz DLS CA20 który mam podpiety na przód. szukam glosników-system dwudrozny odseparowany- do tego wzmacniacza. z racji tego ze miałem cały sprzet pioneera czekałem 2 tygodnie na glosniki Pioneer TS-E170Ci,lecz nie moge ich dostac w dobrej cenie. Z poczatku myslalem o Element Comp 6,pozniej o jakims DLS. Preferowana muzyka (techno,hip-hop,r'n'b,dance,pop-poprostu wszystkiego) z duza ilością basu. Cena max 600zl. Mogą byc nowe lub używki. Ostatnia mysl co mi przemkneła to były RE Audio RE-6 Comp-tylko czy wzmak bedzie odpowiedni do tego systemu i czy warto tyle dac :) ????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A te RE Audio RE-6 hmmm??

To niestety nie są głośniki do każdego rodzaju muzyki. W Twoim przypadku raczej odpadają.

to az takie złe?!?! co do hertz to one maja 125wrms i sprawnosc 92dB wiec raczej za mocne do mojego wzmaka 50wrms. dzwoniac dzis do kilku sprzedawców proponoali mi glosniki ktore maja poprostu na zbyciu np DLS ,TEC, JBL itp. poprostu kazdy zachwala to co ma az poprostu ciezko odmówic i chyba tylko uwierzyc. do tej pory miałem jaja pioneera i dlatego przyszedł czas na zmiane.myslalem dlatego duzo o tych pioneerach ts-e170ci.

jesli kogos kasa nie ogranicza to nie ma wiekszego problemu idzie i kupuje. prosze jeszcze o jakies sugestie i dobre rady!!! Głosniki aby sie zmiesciły w tej cenie i były z maskownicami-bo w aucie bez nich by bylo ciezko :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...