Skocz do zawartości

Problem z prądem


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie. Potrzebuje waszej pomocy. juz od kilku miesiecy wszystko w aucie zamontowane. jakis czas temu po kilku dniach postoju nie mogłem odpalic autka okazało sie ze jest bardzo słaby akumulator. Po naładowaniu sprawdziłem alternator i siadło w nim uzwojenie. Znajomy powiedział mi ze siadł on od zbyt duzego poboru.

Teraz troche danych.

Autko golf IV 1,6 benzyna 2003r alternator 70A akumulator warta silwer 52Ah ok 6 miesiecy

wzmak 2x100 na przod i audiobahn 800 w 1ohm na suba.A/B class

obecnie altek w naprawie i w aucie kreci sie 150A od renaut

Prosze o pomoc z gory Dzieki

aha dodam ze bezpiecznik 40A siadł na kablu od suba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie. Potrzebuje waszej pomocy. juz od kilku miesiecy wszystko w aucie zamontowane. jakis czas temu po kilku dniach postoju nie mogłem odpalic autka okazało sie ze jest bardzo słaby akumulator. Po naładowaniu sprawdziłem alternator i siadło w nim uzwojenie. Znajomy powiedział mi ze siadł on od zbyt duzego poboru.

Teraz troche danych.

Autko golf IV 1,6 benzyna 2003r alternator 70A akumulator warta silwer 52Ah ok 6 miesiecy

wzmak 2x100 na przod i audiobahn 800 w 1ohm na suba.A/B class

obecnie altek w naprawie i w aucie kreci sie 150A od renaut

Prosze o pomoc z gory Dzieki

aha dodam ze bezpiecznik 40A siadł na kablu od suba

Jak tyś do Golfa wsadził Alternator z renówki ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...