Skocz do zawartości

Polecicie proszę zwrotnice i tweetery


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Miałem w aucie zamontowane helixy 62.C. Ale przy sprzedaży zostały wymontowane tylko woofery, a zwrotki i tweetery zostały... Teraz w nowym aucie chciałem zamienić ori nagłośnienie i dostałem w gratisie zwrotnice hertz dx300 i tweetery jakieś tanie. Niestety to nawet nie podchodzi do tego jak to grało na komplecie helixa. Audiofilem nie jestem, nie wymagam nie wiadomo czego, ale chciałoby się przyjemnie poruszać w aucie, a teraz to jakby strasznie muliło, jakby połowa pasma była poprzycinana, dać trochę głośniej wszystko charczy, tego za ori zwrotek i tweetów nie było. Może wywalić zwrotkę i dać ori tweeter z kondensatorem?

Jak coś autko Astra G, a radio JVC KDR540.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety jest taki problem, że są nie do zdobycia... Już około miesiąca szukam i nic nie ma. A kompletu głośników to nie widzę sensu kupować...

to sprzedam co masz, doloz, kup nowy komplet, to chyba dla Ciebie bedzie najrozsadniejsze rozwiazanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może zaintersuj się Tweeterami H/K mini? Do tego kondesator 4.7uF jeżeli nie będzie w zestawie z TW. Myślę że będziesz zadowolony. Nie drogie i polecane do budżetowej gry

Bardzo dziękuję za radę. Będę ich szukać. Na próbę spróbuję wywalić zwrotnicę i wstawić oryginalne TW z Astry. Czy nie uszkodzę wooferów? Nic im się nie stanie w takim układzie bez zwrotki? Ma to sens?

A czy ten Harman Kardon ma jakieś oznaczenie? Czy ma być z mini czy też z BMW dadzą radę? Czy ogólnie chodzi o H/K?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Używany cały zestaw tweetery, woofery, zwrotnice, czasami tez akcesoria montażowe za 150zl kupisz. Sprzedaj woofery, dołóż i bedzie jak Bóg przykazał, no chyba że to zbyt duzy wydatek to sorry.

 

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...