Skocz do zawartości

Prosze o rade czy dobrze wybrałem ca


biniu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Steg K 401,JL AUDIO 12W3V3,morel tempo ,alpine cde9882ri....czy to jakos zagra?radyjko juz posiadam reszte musze kupic co powiecie o tej opcji?mam jeszcze drugaALPINE SWR-1242D ,ALPINE MRP-M500 ,morel tempo plus jakas v12 starsza alpiny.Doradzcie prosze bo nie chce utopic pieniedzy w cos co nie zagra dobrze.Ma byc jakosciowo w miare ale i od czasu do czasu ma potrząsnąc autem(a4 avant)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o radio, to można poszukać coś z kenia, ciekawie grające modele, choćby seria 7.Co do stega, mocny,dynamiczny piec, jednak dość specyficznie grający (dla nie których zimny,mało finezyjny) co nie znaczy że zły, wręcz przeciwnie, trzeba jednak posłuchać.Helix a4 hmm, zależy od gustu.Te morele są ostatnio w modzie, nie słuchałem, jednak czytałem pozytywy o nich od osób, które mają wiedzę na ten temat.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki wszystkim za odpowiedzi ,a powiedzcie co wtym moim radiu ktore mam od prawie dwoch lat jest takiego zlego zeby sie go pozbywac i kupowac cda?naprawde taka roznica w dzwieku?Czy jesli by isc w strone alpiny i caly sprzet skompletowac to jakie macie propozycje?powiedzmy okolo 2tys na suba wzmak i 16tki w drzwi?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takiej kwocie używki wchodzą w grę i wtedy są możliwości, pozostaje kwestia kabli,drzwi i innych rzeczy.W nówkach, można ale to już inna liga chodź niekoniecznie złe, po prostu niższe serie.Co do samego radia i kombinacji, linia cde z alpine jest linią niższą/tańszą chodź w starszych seriach były jakieś rodzynki co potrafiły co nie co.Trzeba pamiętać też o tym, że dobór sprzętu powinien być nieprzypadkowy, bardziej ukierunkowany na określone "granie", np. steg+alpina+focal, będzie dynamicznie ale bardzo jasno,"technicznie"l i krew z uszu leci jeżeli oprzemy to wszystko na fabryce :).Niektórym to pasuje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sub 888zl nowy wzmak 850zl zostaje 300zl na glosniki w drzwi o jakim szoku Ty mowisz?2tys bez problemu kupisz nowki z tym ze kiszka bedzie w drzwiach.Kable mam drzwi tez mam wygłuszone graja w nich narazie helixy 62.1 ale da sie tego sluchac tylko do 10 w skali do 35 na radiu.Jestem prawie zdecydowany na taki wlasni zestaw tylko jeszcze ie wiem jaki wzmak na przod i jakie glosniki.co do tej kwoty 2 tys to nie jestem wyliczony kilka stowek w ta czy w ta nie robi az takiej roznicy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie suba zostaw na końcu, dobre systemy mogą zagrać tak,że suba nie będziesz potrzebował, przynajmniej na początku, dobry wzmak,radio,przód z czasem sub i po temacie.No chyba że ma być nawalanka z basem jak suszarka :).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...