Skocz do zawartości

alpine 9884 vs. 9886


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Czy różnią się czymś te alpine oprócz koloru panelu, podświetlania i posiadania pilota? jakieś różnice może w dźwieku?

 

[ Dodano: 2009-07-30, 12:36 ]

znalazlem cos na anglojezycznym forum, pomoze mi ktos z was to przetlumaczyc? :

 

"A Few things, 9884 has 2 volt preout voltage while 9886 has 4 volt. A remote for the 9886 none with the 84. USB input on the 86 none on the 84. The 86 has the Biolite display. Other than that some aesthetic things like background animations on the 86. Everything else seems about the same."

 

"go to crutchfield and compare the two the only diff, the 9884 has 2 volt preamp outputs, display color is white, key buttons red/blue, wireless remote optional, wired remote optional. as the 9886 has 4 volt preamp outputs, white/blue display, comes with a wireless remote and no wired remote option. thats the only diff.....sorry one more thing usb input 9884 optional and 9886 rear."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja także zastanawiałem się nad wyborem pomiędzy tymi dwoma modelami i jednak zdecydowałem się na model 9884R :) Z tego co mi wiadomo to oprócz wyświetlacza i chyba pilota nie różnią się niczym :)

 

Ja w specyfikacji swojego modelu (9884R) także mam 4V wyjścia :/ I nie wiem o co chodzi z USB - u mnie jest na kabelku z tyłu radia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też się zastanawiałem nad tymi modelami Alpiny + miał dojść oddzielny Imprint ale ostatecznie zdecydowałem się na Clariona DXZ788RUSB i jestem zadowolony, cenowo pomiędzy tymi dwoma a ma już procesor, oczywiście narazie go nie wykorzystuję bo poszedłem w 3-way pasywne ale korekcję czasową już tak a powiem że dużo lepiej jest jak dźwięk ładnie i równo dochodzi do uszu :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez bym wolal chyba 9884, jezeli sa tylo te 2 roznice, bo 9884 ladniej wyglada, to srebro z 9886 wg mnie jest troche tandetne :) tylko ze na allegro uzywane sa tylko 2 9884 i to drogie a 9886 jest wiecej i tansze w stosunku do nowych. zoabczymy jak bedzie za jakies 2 miechy jak bede kupowal radio. ja zostane rpzy alpine, strasznie mi sie podobaja wizualnie ( dorownuja im tylko nowe niektore pioneery ) a wiadomo ze muzycznie tez gorna polka :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...