Skocz do zawartości

Sub, radio, wzmacnaiacz i głośniki na przód do Golfa 4


m
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Chciałbym zakupić sprzęt CA do vw golfa 4 1999r. Chodzi mi o radio CD/Mp3, głośniki do przodu, wzmacniacz oraz skrzynie.Muzykę jaką słucham to głównie rap i czarna muza, więc chodzi mi o czysty dźwięk z dobrym basem.

Kwotę jaką mogę przeznaczyć to 2tys. zł. Jakie modele jakiej firmy proponujecie? Drzwi mam zamiar wygłuszyć. Proszę o pomoc. Z góry dzięki. pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do radia to bym szedł w coś z clariona lub kenwood-a (szkoda że większość ma tylko jedną pare wyjść RCA) a reszta nie mam bladego pojęcia. ja zakładam niebawem macroma na przód (seria M1) i jest to strzał w ciemno mam do wzięcia za grosze więc jak się nie nadadzą to pójdą w świat i coś innego się pojawi. dużo ludzi chwali macroma (szczególnie woofery) więc mam nadzieje że mi się sprawdzą. najlepiej na temat macromów niech się wypowie ktoś kto miał styczność z tą firmą i użytkował je przy takiej muzyce.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do radia to bym szedł w coś z clariona lub kenwood-a (szkoda że większość ma tylko jedną pare wyjść RCA).

 

a dlaczego tylko w to? A Alpine'a to co ch*j :D ? gosc słucha HH wiec potrzebuje radia dynamicznego (i przede wszystkim powinien kilku posłuchac). Bo dla mnie Clarion to flaki z olejem poza tymi topowymi modelami HX-D1 (słuchałem gra fajnie), HX-D2 nie słuchałem i 958 tez nie słuchałem. Poza tym reszta do badziew (dzwiekowo jak dla mnie -dla innego moze byc super) - nie licze oldschooli bo o nich nic nie wiem.

 

Kenwood'y fajne grajki. Seria KDC od 7XXX w gore super, XXV-01D malina.

 

Alpine'y 7893/7894, 7944, 9833, 9835 - bajer - dynamiczne i ekstra grajace.

 

Cos takiego bym na Twoim miejscu poszukal i jesli jest mozliwosc to odsłuchał, zeby sie pozniej nie zdziwic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam jestem nowy na forum, niedawno sprawiłem sobie macroma M3W.124 jest w obudowie zamkniętej 30 L zasilany monoblokiem też tej firmy macrom M2A.1000 ma 250 rms przy 4 ohm, też słucham hh i gra to naprawde przyjemnie, wcześniej nie miałem styczności z CA więc nie mam do czego porównać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narazie dzięki. Na Twoj zestaw się nie skusze sanders156, ponieważ chodzi mi o nowy sprzęt. Czekam na wasze dalsze propozycje. A co myślicie o radiach JVC? Kolega ma i sobie chwali.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem JVC KD-SH55r (2 sztuki) ojciec użytkuje dalej 3-cią nie narzeka (awarie itp) a ja nie narzekałem na dźwięk ale był to dość wysoki model swego czasu zakładając że chcesz wszystko nowe to radio też a z takim budżetem raczej najwyższej półki JVC nie zaatakujesz... podstawowego JVC mam w szafie G331 czy jakoś tam i nie gra on ZUPEŁNIE.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narazie dzięki. Na Twoj zestaw się nie skusze sanders156, ponieważ chodzi mi o nowy sprzęt. Czekam na wasze dalsze propozycje. A co myślicie o radiach JVC? Kolega ma i sobie chwali.

OK. z własnego doświadczenia wiem, że za 2k nie dostaniesz nic z mnowego sprzętu co zadowoli cie na dłuższy czas. Jak juz inwestujesz taką kase w sprzet i wiesz, że nie bedziesz miał długo gotówki na inny zastanów się nad używkami (nie wszystko) np radio i sub. Nie zapomnij również o kablach bo na nie musisz też wydac min. 150. :D

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...