Skocz do zawartości

jakie modele radia?


BMW
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Siema

jakie modele radia polecacie do 150-200zł z uzywek, nie musza byc cd/mp3, wystarcza cd :D

 

pozostały zestaw to:

wzmacniacz pionera gm x404, czy cos takiego, głosniki przod helix 62.1, subek mds08

 

myslałem nad tymi radiami:

ALPINE CDE-7860R 145zł

CLARION DX418R 120zł

JVC KD-S73R 150zł

JVC KD-S676R 120zł

KENWOOD KDC-4070R 130zł

albo jakis pionek w tej cenie.

co myslicie na temat ww radyjek??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gosciu ten clarion stoi za 400zł na allegro;/

Gościu, już nie jeden był za 250zł :D

 

Zamiast napalać się i szukać czegoś na już, poczekaj jakiś czas i obserwuj allegro.

Takie sprzęty jak Alpine CDA i CDM, czy clariony DRX i ARX(kaseciaki), m.in. 9375 i 9175 są na prawdę warte uwagi.

 

 

Interesuje Cię jakość, czy zamierzasz chwalić się przed kumplami, że poszedłeś w "jakość" bo zrezygnowałeś z MP3? :D

 

Jest teraz na allegro ARX 8370R za 150zł, do tego dokupiłbyś zmieniarkę np. CDC 634(jest komplet za 120zł na allegro) i masz sprzęt pokroju DRX 8375R

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok, to moze teraz inaczej, sorry, ze tak naskoczyłem na Ciebie

polec mi moze jakies sprzety, ktore sa warte uwagi i na ktore mam czekac

bede szukał na allegro ich, tylko musze wiedziec czego, nie chce kaseciakow, bo zmieniarki nie mam gdzie trzymac najlepiej cos z plytkami i zeby i niedrogo bylo i jakosciowo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z takim budżetem to wiele nie zwojujesz, pozostaje Ci łapać okazję.

 

Jak już wspomniałem wysokie modele z serii DRX clariona, alpine z serii CDA78xx i CDM są warte uwagi.

Stare Alpine 79xx(np. 7903, 7906) też są warte uwagi, ale te już są wybredne co do nagrywanych płyt.

Wysokie Kenwoody także, ale które konkretnie to musiałby Zomer się wypowiedzieć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...