Skocz do zawartości

Audi TT 8n - oryginalne radio - jest sens?


Rekomendowane odpowiedzi

Hej :)

Jakiś czas temu zakupiłem Audi TT mk1. Nie jest wyposażona w bose i posiada tylko dwa głośniczki z przodu w drzwiach. Radio posiadam jakieś nieseryjne, ale jest to niska półka. Zastanawiam się nad wrzuceniem oryginalnego radia, ale przerobionego o bluetooth, zestaw głośnomówiący i wszystkie możliwe porty. Ponieważ jakość tych concertów jest niska i zasila ona sama z siebie tylko przednie głośniki, zastanawiam się czy jakość dźwięku uda mi się poprawić wzmacniaczem + sub + głośniki przód i ewentualnie tył.

 

Ogólnie chciałbym się zmieścić w 1000 zł za wszystkie rzeczy oprócz radia. Mam zamiar wygłuszyć drzwi (coś jeszcze warto?). 

 

Reasumując, czy do kwoty 1000 zł uda mi się zakupić wzmacniacz, który będzie sterować subem i głośnikami, wpływając na jakoś odtwarzanej muzyki? Głównie słucham jakiegoś delikatnego rocka, czasem jakiś trance - czyli mocno zróżnicowanie.

 

Pozdrawiam
Skoczek135

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężko będzie... Same maty + gąbka pod tapicerkę to ok 300-400 zł jakieś lepsze oczywiście, wzmacniacz np. Rodek 4100 ok 300 zł używka, jakiś sub w miarę dobry kolejne 300 w używce oczywiście... Gdzie przedni zestaw? A pasowało by nowy... Powiększ budżet do 1500
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też rozważam opcję bez Tuby i z początku same mocniejsze głośniki z przodu + wzmacniacz + wygłuszenie. Z czasem by poszły głośniki na tył ale to wiążę się z przeróbkami auta, bo w moich boczkach nie ma na to miejsca. Co myślicie o tej koncepcji?

Co masz na myśli pisząc mocniejsze głośniki? A jak będą słabe to dołożysz tylne, zeby było mocniej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też rozważam opcję bez Tuby i z początku same mocniejsze głośniki z przodu + wzmacniacz + wygłuszenie. Z czasem by poszły głośniki na tył ale to wiążę się z przeróbkami auta, bo w moich boczkach nie ma na to miejsca. Co myślicie o tej koncepcji?

 

myślę że w FAQ nazara którego nie czytałeś a jest ono w sumie biblią tego forum, na stronie 25/33 podpunkt 5.5 znajdziesz odpowiedź... 

 

co do budżetu, myślę że dało by się zrobić, maty ctk practic, będziesz chyba potrzebował po 5 na strone, 200zl, do tego jakiś używany wzmacniacz + głośniki... bez "tuby" da się to zrobić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...