Skocz do zawartości

morel aktywnie - szukam piecyka :)


Rekomendowane odpowiedzi

szukam jakiejs odpowiedniej 4-kanalowki pod zestaw morel dotech ovation 6 (140rms).. budzet do rozdysponowania to jakies 1200-1300 plnow.

 

w planach mam podlaczenie tego zestawu aktywnie tj wofery bezposrednio z pieca a tweetery przez oryginalna zwrotnice zeby w razie niemca nie popalic ich kiedy radyjko zechce sie samo zresetowac :D piec wiadomo najlepiej nowy albo ewentualnie uzywke w stanie conajmniej dobrym+ :D

 

z gory dziekowa za propozycje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z uzywek moze Zapco Studio. Bywaly na allegro w tych pieniadzach.

Drugi kandydat Gienek Dual mono.

Xtant tez sie kiedys walal.

A tak naprawde warto byloby u pary osob posluchac tego i owego i wyrobic sobie wlasny poglad na to co Ci pasuje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapco to dosyc wysoka polka i przez to ciezko dostepna po jakis rozsadnych cenach.. no i trzeba by kombinowac na 2 sztuki co niezabardzo mi odpowiada bo nie mam juz miejsca na dodatkowy piecyk :D dlatego wolalbym sie skupic na jednej 4ro kanalowce.. jest obecnie na aledrogo sinfoni 50.4 ale czy sobie poradzi :D ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SS to amerykańska firma w tej branży z dużymi tradycjami, stawiana obok takich sławnych firm jak us amps, ppi,hifonics, i wiele innych.Wiele modeli choćby wzmaków jest już legendą choćby stara seria tarantula czy inne, są też suby czy systemy przednie.A napis "handcrafted in usa" na wzmakach stał się już ich wizytówką.W tej chwili najwyższa seria wzmaków to Human Reign.Co prawda mało się o nich pisze u nas w kraju,ale starsze modele (nowe to już jednak nie to samo no może oprócz humana) pokazują granie na wysokim poziomie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktywnie to wiadomo, że jest trochę inaczej, wiadomo też że te 85 rms-u to też umowne, wiadomo też że damping factor też jest ważny.....ale na końcu wiadomo że nic nie zastąpi odsłuchów, dużo też opcji z regulacją.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam ten zestaw glosnikow podlaczonych pod Genesis Four Channel na dwoch kanalach gdzie mocy wychodzi 85W na kanal. Daje to rade, wiec mysle ze ten helix a4 bedzie dla nich wystarczajacy. Sam sie kiedys zastanawialem nad tym helixem ale ostatecznie wybor padl na genesisa. Swoja droga ciekawy jestem jak te glosniczki zachowaly by sie pod helixem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...