Skocz do zawartości

która Alpinka najciekawsza?


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam

poszukuje alternatywy dla mojego Kenia w cenie do 1000zł z używek.

To czego oczekuje to rozbudowana aktywka, kolor panelu czarny oraz podswietlanie najlepej czerwone > to ze wzgledu na to zeby mi pasowalo do wnetrza.

 

Pytanie czy jest jakas Alpinka w tym kolorze ktora zagra lepiej niz kenio?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LoL a co Ci w XXV nie pasuje ze szukasz Alpine'y? :D Jedno z lepszych radyjek

 

powiedzmy że chce zobaczyć jak dynamicznie zagra Alpine ktorego jeszcze nie miałem

Przerabiałem już JVC SH909 (na sprzedaż), Calariona 668 (na sprzedaż) i teraz Kenia XXV

 

to może jakaś Alpa 9815R albo z nowszych 9885?

Koniecznie zalezy mi na czarnym panelu a nie srebrnym...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7998 to dla mnie najlepsze radio z prockiem i MP3 jakie wyprodukowano. Przynajmniej lepszego do tej pory nie sluchalem.

Nie zeby to MP3 bylo konieczne, bo do dzis woze oldschoolowego Deck'a, ale czasem jednak bylem na MP3 skazany.

 

9855 mialem w autku i bardzo fajne radyjko, jak ktos przyzwyczai sie do obslugi magicznego paska. Bardzo fajny 6-kanalowy procek, a dzwiekowo jak to nowsze Alpinki, ma "wyrazne" wysokie tony, wiec trzeba rozsadnie dobrac reszte klockow.

 

9835 podobno mniej ostrzy na wysokim, a reszta na poziomie 9855. Pisze podobno, bo nie mialem go w aucie.

Podobno rowniez te radyjka caly czas cicho sobie piszcza :D

 

9887 dzwiekowo raczej nie da sie przyrownac do wyzej wymienionej trojki. Niestety taki kierunek rozwoju radyjek. Idziemy w bajery, a nie w jakosc, a ten Imprint... szkoda gadac...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może nie na temat ale przy aktywce może warto zwrócić uwagę na DEX'a99 :D

 

jakos mnie nie ciagnie do Sony

Co do Alpiny 9835 > jakie sa jej mozliwosci w zakresie ciecia czestotliwosci oraz korektora?

I oco chodzi z tymi rzekomymi szumami/piskami w tym modelu?

 

Ewentualnie jak wypada w konfrontacji 9855?

 

Chwilowo potestowalbym 9835 czy 9855 a docelowo (gdyby sie trafila w gut prajs) 7998r bym zapodal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może nie na temat ale przy aktywce może warto zwrócić uwagę na DEX'a99 :D

 

jakos mnie nie ciagnie do Sony

 

to poszukaj sobie troche na google. Bo DEX 99 z sony ma mało co wspolnego. To tak na marginesie

 

Po prostu wyglad tego radia powoduje ze :D:cenzura::cenzura: - takie moje prywatne zdanie.

Technicznie nic do niego niemam bo nie sluchalem

 

Pozostajemy w temacie Alpinek (z mp3 mimo wszystko)...jakies konstruktywne uwagi? Ktos cos sluchal i porownywal?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu wyglad tego radia powoduje ze :D:cenzura: :cenzura: - takie moje prywatne zdanie.

Technicznie nic do niego niemam bo nie sluchalem

I wciaz nie masz pojecia o czym mowisz, najwyrazniej... Bo dex to seria Pioneera...

 

myslalem o Pionku pisalem o Sony...drobny detal :D

Tak czy owak przed napisaniem opinii o jego wygladzie dokładnie sie z nim zapoznalem

 

Czy to pionek czy sony to malo wazne > interesuje mnie temat jakiejs ciekawej brzmieniowo i konfiguracyjnie alpiny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sam mam 9855 i nie narzekam;] mialem 9812 i tez nie narzekalem;] ogolnie zmienilem tylko dlatego na 9855, iz potrzebowalem w pelni rozbudowana zwrotnice... :cenzura: co do dzwieku to wg mnie bardzeij przejrzysty niz w 9812 i mniej ostrzy gora... przynajmniej u mnie, ale to pewnie tez zasluga ciecia pasm :D

 

co do szumienia, to niestety to prawda... moja szumi kiedy sie zagrzeje... powod? glosny tylni wentylator jak sie wlaczy;/ ale przezyc sie da i slychac to jak sie slucha radia bardzo cicho...

 

kolory podswietlania sa takie jak ci ineteresuja;] a wiec kolejny plus;] w zasadzie pasek dotykowy przez wielu przeklinany, mnie akurat sie podoba...

 

ale ogolnie wez 9835;] nie bedziesz zalowal;] ja akurat z kwestii glownie finansowych wybralem 9855;] ale decyzji jak narazie tez nie zaluje;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sam mam 9855 i nie narzekam;] mialem 9812 i tez nie narzekalem;] ogolnie zmienilem tylko dlatego na 9855, iz potrzebowalem w pelni rozbudowana zwrotnice... :D co do dzwieku to wg mnie bardzeij przejrzysty niz w 9812 i mniej ostrzy gora... przynajmniej u mnie, ale to pewnie tez zasluga ciecia pasm :cenzura:

 

co do szumienia, to niestety to prawda... moja szumi kiedy sie zagrzeje... powod? glosny tylni wentylator jak sie wlaczy;/ ale przezyc sie da i slychac to jak sie slucha radia bardzo cicho...

 

kolory podswietlania sa takie jak ci ineteresuja;] a wiec kolejny plus;] w zasadzie pasek dotykowy przez wielu przeklinany, mnie akurat sie podoba...

 

ale ogolnie wez 9835;] nie bedziesz zalowal;] ja akurat z kwestii glownie finansowych wybralem 9855;] ale decyzji jak narazie tez nie zaluje;]

 

no poki co 9835 hodza kolo 1tys > wydaje mi sie ze warto zaczekac na lepsza oferte...a noz i 7998 sie dostanie w dobrej cenie :cenzura:

 

A jak sie do tego wszystkiego ma Pion P88RS?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem tak :D chociaz ktos moze powiedziec, ze jednak nie... ale mimo wszystko wg mnie z 9855 jest bardziej przejrzysty dzwiek niz z 9812... a co najwazniejsze duzo wiecej mozliwosci jesli chodzi o ustawienie poszczegolnnych parametrow :D co wg mnie tez dziala na plus;]

w zasadzie zawsze ktos tez moze powiedziec, ze radio dopiero gra wtedy nalezycie jak sie wszystko powylacza i gra na ustawieniach fabrycznych bez zadnych podbic;] no ale to tez kwestia gustu i klockow jakie ma w zestawie ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...